Haber
11 Eylül 2017 - Pazartesi 14:03
 
Hamza Mutlu: Karşılık veremedik
Kocaelispor’un emektar kaptanı Hamza Mutlu, Utaş Uşakspor karşısında kendi hatalarının faturasını ödediklerini dile getirdi
SPOR Haberi
Hamza Mutlu: Karşılık veremedik

KENDİ HATAMIZ

Utaş Uşakspor karşısında beklenilen performansını sahaya yansıtamayan Kocaelispor takım kaptanı Hamza Mutlu, “İlk yarıda fena işler yapmadık. Nitekim haklı da 2 penaltı kazandık. 2 penaltı da gol olsaydı maç farklı olurdu. İlk devrede de yediğimiz golün aynısından bir kontra atak verdik. İlkinde yemedin ikincisini verdin, yedin golü. Demek ki şanssızlık değilmiş. İkinci yarı açık söylemek gerekirse skoru korumanın gayretimi desem bilemiyorum geri çekildik. İleride hiç çoğalamadık. İkili mücadelelerde eksik kaldık. Rakibin direncine karşılık veremedik” dedi.

ACEMİCE BİR GOL YEDİK

Golü daha önce de yiyebileceklerini ifade eden Kaptan Hamza, “İki tane net pozisyonları var, biri direkten döndü. Gol geliyorum diyordu açıkçası. Maç 1-1 bitecek derken futbolda hiçbir şeyin garantisi yok. Arkanı sağlama alacaksın her puan alınmış puandır. İçeride 1 puan iyi gözükmeyebilir ama puan puandır. Yine bütün hatlarımızla bastırdığımız anda yaptığımız acemice hatayla maçı kaybettik. Uşakspor’u tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı