Haber
06 Aralık 2018 - Perşembe 14:23
 
Haluk Levent, yaşlı kadının gözyaşlarını görünce dayanamadı
Sanatçı Haluk Levent, Aksaray'da yılbaşında satmak üzere beslediği hindileri çalındığı için gözyaşı döken 77 yaşındaki Fatik Sert'e yardım eli uzattı. Yaşlı kadını telefonla arayarak teselli eden Levent, zararın karşılanacağı sözünü verdi.
MAGAZİN Haberi
Haluk Levent, yaşlı kadının gözyaşlarını görünce dayanamadı

Yaptığı yardımlarla gönüllere taht kuran sanatçı Haluk Levent, Aksaray'da yılbaşında satmak üzere beslediği hindileri çalındığı için gözyaşı döken 77 yaşındaki Fatik Sert'e yardım eli uzattı.

 

 

"HAYDİ ÇOCUKLAR HAREKETE GEÇİN"

Haluk Levent'in sosyal medya hesabından yaptığı, "Aksaray'ın en yakışıklısı Mevlüt A. sizi bekliyor. Teyzemiz ile buluşun. Ona hindileri verilecek. Haydi Çocuklar! Harekete geçin." şeklindeki çağrısı üzerine, sanatçının kurduğuAHBAP'ın Aksaray'daki gönüllüleri harekete geçti.

 

"ANNEM BENİM MERAK ETME, ZARARIN KARŞILANACAK"

Gönüllülerden Mensur Atıcı ve Aylin Kara, hindileri çalınan Fatik Sert'i evinde ziyaret etti. Atıcı ziyarette, Sert ile Haluk Levent'i telefonda görüştürdü. Haluk Levent, cep telefonuyla görüştüğü Fatik Sert'e "Annem benim, geçmiş olsun. Hiç merak etme. Zararın karşılanacak." dedi. Fatik Sert de Haluk Levent'e teşekkür ederek "Allah razı olsun" diye konuştu.

 

 

"PARAYI HESABINA YATIRDIK"

Bunun üzerine harekete geçtiklerini ve Sert'e ulaştıklarını ifade eden Atıcı, "Ziyaretin ardından AHBAP Aksaray gönüllümüz olan Mevlüt bey duruma müdahil oldu ve teyzeye yardımcı olmak istediğini belirtti. Biz de hindilerin fiyatını ve teyzemizin banka hesap numarasını öğrenip ilettik. Para teyzenin hesabına yatırıldı. İstediği zaman bu parayı çekip kullanabilir." diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı