Haber
01 Mart 2018 - Perşembe 12:00
 
Halka hizmette ayrım yapmıyoruz
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Yukarı Hereke bölgesinde devam eden projeleri inceledi, vatandaşlarla bir araya geldi. Bölge halkı ise yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti
- Haberi
Halka hizmette ayrım yapmıyoruz

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Yukarı Hereke bölgesinde ekipler tarafından yapımı devam eden projeleri incelerken, vatandaşlar ve esnafla da bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz ve birim müdürleri ile birlikte bölgede inceleme yapan Başkan İsmail Baran, Yukarı Hereke’nin kendileri için Körfez’in her bölgesi gibi önemli olduğunu belirterek, “Hizmette ayrımcılık olmaz. Göreve geldiğimiz günden bu yana bu destur ile tüm bölgelerimizde eşit çalışmalar yürüttük” dedi.


GELİŞTİKÇE GÜZELLEŞİYOR
Başkan Baran, ziyaretlerinde, “Körfezi en hızlı gelişen ilçelerden birisi. Geliştikte güzelleşen bir ilçeyiz. Tabiki bunu birlikte başardık. Geliştikçe, bölgelerimizin ihtiyaçları da artıyor. Bizler de bu ihtiyaçlara cevap verecek projeleri tek tek hayata geçiriyoruz. Yukarı Hereke bölgemizde kültür merkezimiz tamamlandı. Kapalı pazarımızı hizmete açtık. Ahmed-i Hani Parkımızda ikinci etap çalışmalarımız hızla devam ediyor.


EN İYİSİNİ YAPIYORUZ
Bizler, Körfez için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Beni siz seçtiniz ve size hizmet etmek benim görevim. Bazen ben sizi ziyaret ediyorum, bazen sizler belediyemize geliyorsunuz. Belediyemizin kapısı tüm vatandaşlarımıza sonuna kadar açık” ifadelerini kullandı. Başkan Baran ayrıca bölgede yapımı devam eden yeni muhtarlık binasında da incelemelerde bulundu.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı