Haber
22 Ocak 2018 - Pazartesi 11:19
 
Halil Yanık 3 yıl daha başkan
Karamürsel Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi 53. Genel Kurulu kooperatifin toplantı salonunda, önceki gün yapıldı. Kooperatifin 10 yıldır başkanlığını yapan mevcut Başkan Halil Yanık, 3 yıllığına yeniden seçilerek güven tazeledi
KOCAELİ Haberi
Halil Yanık 3 yıl daha başkan

Karamürsel Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifinin 53. Genel Kurulu’nda divan başkanlığına Kocaeli Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir yaptı. Kongreye Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AK Parti Karamürsel ilçe Başkanı Recep Demirel, CHP Karamürsel ilçe Başkanı Ali Kara ve SP Karamürsel ilçe Başkanı Mehmet Özalay’ın yanı sıra Karamürsel Esnaf Odası Başkanı İsmail Aydın, Karamürsel Şoförler Odası Başkanı Adem Sevinç ile Karamürsel Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nin üyeleri katıldı.


YENİ KARARLAR VAR
Konuşmaların ardından gündem maddelerinden olan kooperatifin her yıl yapılan genel kurul toplantılarında bir yıl yönetim belirlenir diğer yılda mali genel kurul yapılırdı. Bu durumun kooperatife maddi açıdan yük getirmesi nedeniyle genel kurulda, bu kurulların 3 yılda bir yapılması karara bağlandı. Halil Yanık’ın yönetimi; Hüseyin Dölcel, Mehmet Akbağ, Tahir Altun ve Fahrettin Yılmaz’dan oluştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Halil, Yanık, 3, yıl, daha, başkan,
Yorumlar
Haber Yazılımı