Haber
07 Ağustos 2018 - Salı 12:50
 
Hakkınızı helal edin dedi kendini boşluğa bıraktı!
Bunalıma giren genç kız, "Hakkınızı helal edin" diyerek, çıktığı inşaatın ikinci katından kendini boşluğa bıraktı. Genç kızın intihar girişimi ise bir vatandaş tarafından cep telefonuyla kaydedildi.
GÜNCEL Haberi
Hakkınızı helal edin dedi kendini boşluğa bıraktı!

Karaman'da bunalıma giren genç kız, "Hakkınızı helal edin" diyerek çıktığı inşaatın ikinci katından kendini boşluğa bıraktı. Bağırma sesleriyle yere düşen genç kızı bazı vatandaşlar havada yakalamaya çalışsa da başarılı olamadı. Genç kızın intihar girişimi ise bir vatandaş tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

 

18 YAŞINDAKİ KIZ İNŞAATIN İKİNCİ KATINA ÇIKTI

Olay, dün gece saat 22.00 sıralarında Mansurdede Mahallesi 106 sokak üzerinde bulunan 3 katlı binada meydana geldi. Alınan bilgiye göre, 18 yaşındaki S.E.'nin inşaatı devam eden binanın ikinci katına çıktığını gören mahalle sakinleri durumu sağlık ekibi ile polise bildirdi. Polis ve sağlık ekibi gelmeden pencereye çıkarak genç kız, aşağıya sarkmaya başladı.

 

VATANDAŞLAR, GENÇ KIZI HAVADA YAKALAMAYA ÇALIŞTI

Bu durumu gören vatandaşlar ise genç kızı intihardan vazgeçirebilmek için bir süre konuşarak ikna etmeye çalıştı. Genç kızın kararlı olduğunu anlayan vatandaşlar kızın atlayacağı bölgenin altına durarak engellemeye çalıştı. Vatandaşların çabalarını dinlemeyen S.E., 'Hakkınızı helal edin' diyerek kendini boşluğa bıraktı. Bağırma sesleriyle yere düşen genç kızı bazı vatandaşlar havada yakalamaya çalışsa da başarılı olamadı.

 

KUM YIĞININA DÜŞEN KIZ AĞIR YARALANDI

Kum yığınının üzerine düşen genç kız ağır yaralandı. Vücudunda kırıklar oluşan genç kız, olay yerine gelen ambulansla Karaman Devlet Hastanesine kaldırıldı. İlk müdahalesi yapılan genç kız daha sonra Konya'ya sevk edildi.

 

"ATLAMA ANI CEP TELEFONU KAMERASINDA"

Genç kızın kendisini boşluğa bırakma anı ise bir vatandaş tarafından cep telefonuyla çekildi. Görüntülerde vatandaşların ikna etmeye çalıştığı genç kız uzun süre "Abi çekilin" diyerek ağladığı görülüyor. Görüntülerin devamında kendisini aşağıya sarkıtan genç kız, "Hakkınızı helal edin" diyerek kendisini boşluğa bırakıyor.

Genç kızın intihar girişimiyle ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: (BÜLTENLER) - Bültenler Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı