Haber
24 Mart 2018 - Cumartesi 21:59
 
Hakan Ural, Adem-Turabi Kavgasını Yorumladı: Bu Saatten Sonra Dikiş Tutmaz
Survivor 2018'de mücadele eden Adem Kılıçcı ile Turabi Çamkıran arasındaki kavgayı yorumlayan Hakan Ural, "Onların bu saatten sonra dikiş tutma ihtimali milyarda sıfır" dedi.
MAGAZİN Haberi
Hakan Ural, Adem-Turabi Kavgasını Yorumladı: Bu Saatten Sonra Dikiş Tutmaz

TV8'de yayınlanan 'Survivor Panorama' programının yorumcularından Hakan Ural, geçtiğimiz günlerde Turabi Çamkıran ile Adem Kılıçcı arasında yaşanan gerginlik hakkında konuştu.

 

Hakan Ural, 'Survivor 2018' yarışmasında All Star takımı adına mücadele eden Adem Kılıçcı ile Turabi Çamkıran'ın bir daha normalleşme ihtimalinin olmadığını savundu.

 

"TURABİ, GEÇEN SEZON BOL BOL ADEM İZLEDİ"

 

'Survivor Panorama' yorumcusu, "Bana ikisinin kavga etmesi olağanüstü normal geliyor. Hiçbir neden de aramıyorum. Bu adamların kitlesi aynı, tarzları aynı. Turabi, geçen sezon bol bol Adem izledi. Turabi'ye de bin kişi 'Adem seni taklit ediyor' dedi. Şimdi o adamla aynı takımda. Birbirlerine karşı otomatikman gardları var, önyargıları var" ifadelerini kullandı.

 

 

"BU SAATTEN SONRA DİKİŞ TUTMAZ"

 

Hakan Ural, "İkisinin arasında bundan sonra olacakları çizsem size versem 'nereden bu kadarını biliyorsun?' dersiniz. Onların bu saatten sonra dikiş tutma ihtimali milyarda sıfır" dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı