Haber
24 Mayıs 2019 - Cuma 14:19
 
Hakan Çakar: 'Potansiyel adayım'
Yaklaşan kongre süreci öncesinde açıklama yapan CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar potansiyel aday olduğunu söyledi
YEREL POLİTİKA Haberi
Hakan Çakar: 'Potansiyel adayım'

CHP İl Örgütü kongre sürecine hazırlanmaya başladı. Önce delege seçimi, mahalle seçimi daha sonra ilçe başkan seçimi yapılacak. CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar görevine atamayla gelmişti. Yeniden adaylığı hakkında açıklama yapan Çakar şunları söyledi:

 

DAHA 6 AY VAR

 

“Kongre sürecine daha 6 ay var. Şu an bunun için çok erken. İlçe başkanı olduğum için zaten potansiyel adayım. Ama adaylıktan önce önceliğimiz İzmit halkına verdiğimiz sözleri yerine getirmek.”

 

ALİ GÜNEY ÖZÜR DİLESİN

 

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e yönelik geçtiğimiz hafta açıklama yapmıştı. Güney, Hürriyet’e bir an önce proje yapmasını söylemişti. İlçe Başkanı olarak Güney’e neden cevap vermediği sorularını yanıtlayan Çakar, “Konu Fatma Hanımın. Ben söz almak istemedim. Ali Güney, Fatma Hanıma cevap vereceğine önce İzmit halkından özür dilesin. Seçim öncesi Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ilimize mitinge geldiğinde Ali Güney kalabalığın fotoğrafını paylaşıp 'Zillet İttifakı' yazmıştı. Zillet İttifakı dediği halk Fatma Hanımı başkan seçti. Bence önce İzmit halkından özür dilesin” dedi. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı