Haber
23 Aralık 2018 - Pazar 16:44
 
Gözler Bahri Yavuz’da
Ligin ilk yarının bitiminin ardından Kocaelispor’da camianın en çok merak ettiği konu, ara dönemde transfer tahtasının açılıp açılmayacağı.
KOCAELİSPOR Haberi
Gözler Bahri Yavuz’da

Bilindiği gibi yönetim sezon başında KEV Tesisleri’nin satışından gelen yaklaşık 8 milyonluk kaynakla 90 alacaklı dosyasının önemli bir bölümünü temizlemişti. Ara dönemde transfer tahtasının açılması için 15 dosya için 10 milyon dolayında kaynak gerekiyor.

 

Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, transfer konusunda herhangi bir gelişme olup olmadığıyla ilgili kamuoyuna ve merak içerisinde olan taraftarlara yarın akşam TV 41’de katılacağı 3. Devre Programı’nda bilgi verecek. Yavuz, ayrıca devre arasında olağanüstü genel kurula gidip gitmeyeceklerini de yarın akşam açıklayacak.

 

Başkan Yavuz, merak edilen önemli konuların yanıtlarıyla birlikte ligin ilk yarısını değerlendirecek, gündeme dair tüm konulara açıklık geçirecek. Kocaelispor camiasının gözü kulağı canlı yayında olacak. Selim Eryılmaz’ın yönettiği, Levent Kılıçarslan ve Yiğit Özcan’ın yorumcu olarak katıldığı program saat 20.00’de başlayacak.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı