Haber
20 Eylül 2019 - Cuma 14:01
 
Google'dan Binali Yıldırım'a Galatasaraylı kahve jesti
Apple ve Google yetkilileriyle bir araya gelen Binali Yıldırım'a ziyareti sırasında 'Galatasaray' amblemli kahve ikram edildi.
GÜNCEL Haberi
Google'dan Binali Yıldırım'a Galatasaraylı kahve jesti

Apple ziyaretini Twitter'dan duyuran Binali Yıldırım, "Dünya’nın en büyük teknoloji şirketlerinden olan @Apple yetkilileriyle teknolojinin dünü, bugünü ve yarınına dair keyifli bir sohbet gerçekleştirdik." ifadelerini kullandı.

 

Sosyal medya hesabı üzerinden Apple ziyareti anlatan Yıldırım şu ifadeleri kullandı:

 

"KEYİFLİ BİR SOHBET GERÇEKLEŞTİRDİK"

 

"Dünya'nın en büyük teknoloji şirketlerinden olan Apple yetkilileriyle teknolojinin dünü, bugünü ve yarınına dair keyifli bir sohbet gerçekleştirdik."

 

 

GOOGLE'DAN YILDIRIM'A GALATASARAY SÜRPRİZİ

 

Yıldırım, Apple ziyareti sonrası bir başka dünya devi olan Google'a çıkarma yaptı. Yıldırım ve Google yetkilileri artırılmış gerçeklik, otonom araçlar ve şirketin ülkemizdeki faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

 

 

Google yetkilileri burada Yıldırım'a bir Şampiyonlar Ligi'nde mücadele veren temsilcimiz Galatasaray sürprizi yaptı. Yıldırım'a ikram edilen kahvede Galatasaray amblemi yer aldı. Yıldırım bu jest için, "Galatasaray'ın bu diyarlarda da taraftarı var sanırım, kahvelerdeki ayrıntı gözümden kaçmadı." ifadelerini kullandı.

 

 

Yıldırım Google ziyaretini sosyal medyadan şöyle duyurdu:

 

 

Google'dan Binali Yıldırım'a Galatasaray sürprizi

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı