Haber
23 Kasım 2017 - Perşembe 07:48
 
Gölcüklüler, 30 Kasım’a dikkat
Gölcük Belediyesi, belediyelere ödenmesi gereken 2017 yılı emlak ve çevre temizlik vergisi 2. taksit ödemelerinin son gününün 30 Kasım olduğunu hatırlattı
- Haberi
Gölcüklüler, 30 Kasım’a dikkat

Gölcük Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemesi gereken mükelleflerine, 2017 yılı 2. taksiti son ödeme gününün 30 Kasım 2017 tarihi olduğunu bildirdi. Belediyelere ödenen emlak ve çevre temizlik vergilerinde vatandaşların faizle karşılaşmaması için vergilerini belirtilen tarihi kaçırmadan ödemeleri çağrısında bulunan Gölcük Belediyesi, vatandaşlara üç yolla ödeme imkanı sunulduğunu duyurdu.


HAFTA SONU VEZNELER ÇALIŞACAK
Gölcük Belediyesi, vergilerini ödeyecek vatandaşlara hafta içi mesai saatlerinde 7 farklı noktada, internet üzerinden ve bankalar aracılığıyla ödeme yapma kolaylığı sağlıyor. 30 Kasım’a kadar tüm veznelerde ödemelerini yapabilecek olan mükellefler, hafta sonuna denk gelen 25-26 Kasım tarihlerinde de merkezde ve semtlerde bulunan tahsilat şubelerinde ödeme yapabilecekler. Mükellefler, belediyede bulunan tahsilat şubesinde hafta sonu 10.00-16.00 saatleri arasında, ödemelerini yapabilecekler. Vatandaşlar, Gölcük Belediye Başkanlığı Gelir Müdürlüğü veznelerinde ve Değirmendere, Ulaşlı, Halıdere, İhsaniye, Hisareyn ve Yazlık Ek Hizmet Binası veznelerinden de ödemelerini yapabilecekler.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı