Haber
14 Eylül 2017 - Perşembe 15:01
 
Fuhuş skandalı sonrası ilk kez konuştu
Zuhal Topal'ın evlendirme programı yayından kaldırıldı kaldırılmasına ancak hakkındaki haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Önce gelin adayı Naz'ın program hakkındaki açıklamaları ardından damat adayı Birkan Key'in fuhuş operasyonunda gözaltına alınması, haliyle Zuhal Topal hanesine eksi puan olarak geçiyor. Tüm yaşananlardan bunalan Zuhal Topal, zaten kavgalı olduğu kanal ve yapım şirketi hakkında bakın neler neler söyledi.
GÜNCEL Haberi
Fuhuş skandalı sonrası ilk kez konuştu

Önceki gün Zuhal Topal'ın evlendirme programında yer alan damat adayı Birkan Key'in fuhuş operasyonundan gözaltına alınması büyük bir skandal oldu. Geçtiğimiz aylarda gelin adayı Naz'ın program hakkında yaptığı her şeyin planlı olduğuna ve para aldıklarına dair açıklamaların üzerine tuz biber oldu fuhuş operasyonu.

Programın yüzü Zuhal Topal, adının sürekli geçmesi nedeniyle bir şekilde olaylara dahil oluyor.

Ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal, geçtiğimiz sezonlarda sunduğu “Zuhal Topal’la” isimli programın locasında olan isimlerin yaşadıkları her olayın ardından kendi ismi ile yan yana anılması konusunda sosyal paylaşım sitesi Instagram üzerinden bir açıklama yaptı

“Daha önceden de altını çizerek belirttiğim gibi “Zuhal Topal’la” programının yapımcısı ben, benim eşim yada ailemden biri değildir. Programın yapımcısı Artı Film, Soho Film Zeynep Peker ve Onur Peker’dir. Dolayısıyla muhatap yapımcılardır ve çıkan bu haberlerin muhatabı da onlardır. Söz konusu yapım şirketleri ile sahiplerine kişilik haklarıma verdikleri zararlardan dolayı avukatım aracılığıyla açtığım davalar devam etmektedir.”

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı