Haber
26 Haziran 2019 - Çarşamba 15:59
 
'Fener Ol' kampanyasının bilançosu
Fenerbahçe’den yapılan açıklamada 4 Nisan’da başlayan ‘Fener Ol’ kampanyasına toplanan paranın bilançosunun 150 milyon liraya yaklaşması dikkatleri çekti.
SPOR Haberi
'Fener Ol' kampanyasının bilançosu

Kulüpten yapılandan açıklamada ‘Fener Ol’ kampanyasına 4 Nisan’dan bugüne kadar atılan SMS’lerden toplanan paranın bugüne kara destek SMS'lerinin sayısının 1 milyon 640 bini geçtiği ifade edildi.

 

Yapılan açıklamada ‘Fener Ol’ kampanyasının Türkiye'de bugüne kadar yapılan birçok kampanyayı geride bıraktığının altı çizilerek, “Fener Ol kapsamında Sayın Acun Ilıcalı ve Sayın Ferit Faik Şahenk'in katkılarıyla TV8 ve Star TV'de WinWin projesinin yayınları yapıldı ve kampanyaya destek zirve noktasına ulaştı. Tüm sezon Fenerbahçe'ye desteğini göstererek sezon formalarını alan taraftarlar, WinWin özel etkinliğinde 125 binden fazla 'İz Bırakanlar Triko Forma' ile kampanyaya katkıda bulundu. WinWin projesinin sonunda noter huzurunda düzenlenen çekilişle SMS atan taraftarlar arasından 5 ev, 20 araba sahiplerini buldu. Talihliler arasından sadece bir SMS atan taraftarlar da ev ve araba gibi büyük ödüllerden birini kazanmayı başardı. WinWin kapsamında verilecek 5 bin hediyeyi kazanan isimler 29 Haziran'da Fenerbahçe web sitesi ve sosyal medya hesaplarından açıklanacak.” Denildi.

 

Fener Ol kapsamında gerçekleşen ve 12 Mayıs tarihinde başlayan WinWin etkinliğinin 22 Haziran'da sona erdiği hatırlatılırken, ‘Fener Ol’ kampanyasının ise 1 yıl boyunca farklı etkinliklerle devam edeceğinin altı çizildi.

 

ABD'nin başkenti Washington'da da Fenerbahçe taraftarları ‘Fener Ol’ gecesinde bir araya geldi.

 

Gecede 10 bin dolara yakın paranın toplandığı aktarıldı. Toplanan paranın sarı-lacivertli kulübe elden teslim edeceği ifade edildi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı