Haber
18 Eylül 2017 - Pazartesi 13:56
 
Favori Korukır Plase Baturman
Kocaelispor’da Ümit Metin Yıldız’ın ardından boşalan teknik direktörlük koltuğuna tecrübeli isim Engin Korukır düşünülürken, bir diğer adayında Bülent Baturman olduğu konuşuluyor
SPOR Haberi
Favori Korukır Plase Baturman

ENGİN KORUKIR EN YAKIN İSİM

Teknik direktör Ümit Metin Yıldız’ın şok istifası ile sarsılan Kocaelispor’da teknik direktör arayışları hız kesmeden başladı. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Yeşil Siyahlılarda yönetim, şu an bir takım çalıştırmayan ilimizin ve ülkemizin tecrübeli teknik adamlarından Engin Korukır ile temasa geçmesi bekleniyor. Teknik direktörlük kariyerine Kocaelispor’da başlayan Engin Korukır’ın da teklif gelmesi halinde görevi kabul edeceği düşünülüyor.

BATURMAN İSMİ DE GÜNDEM DE

Tecrübeli teknik adam Engin Korukır’ın ilk tercih olduğu teknik direktörlük konusunda bir diğer ismin ise Kocaelispor’un efsane oyuncularından Bülent Baturman olacağı konuşuluyor. Teknik adamlık geçmişi sınırlı olan ancak camiayı tanıyan Baturman, 2012-2013 senesinde de Yeşil Siyahlı kulübün antrenörlüğünü yapmıştı. Hafta sonu İsmetpaşa’da Karaköprü Belediyespor ile kritik bir maça çıkacak olan Kocaelispor’da teknik adam konusunun birkaç gün içerisinde çözülmesi bekleniyor. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı