Haber
11 Aralık 2017 - Pazartesi 11:14
 
Eski akıl hastanesinde 'hayalet bekçi'
Hayaletin binanın 'bekçisi' olduğunu söyleyen Kyla, 3 arkadaşıyla birlikte gittiği , Wales tarafında bulunan Denbigh Akıl Hastanesi'nde dolaşırken çektiği fotoğrafa dönüp baktığında bir hayalet figürü görerek şoke olduğunu iddia ediyor.
GÜNCEL Haberi
Eski akıl hastanesinde 'hayalet bekçi'

Hayaletin binanın 'bekçisi' olduğunu söyleyen Kyla, 3 arkadaşıyla birlikte gittiği , Wales tarafında bulunan Denbigh Akıl Hastanesi'nde dolaşırken çektiği fotoğrafa dönüp baktığında bir hayalet figürü görerek şoke olduğunu iddia ediyor. Daily Mail'de yer alan habere göre, Kyla Peberdy adlı öğrenci, terk edilmiş metruk bir bina halinde olan eski bir akıl hastanesinde keşfe çıktı.

 

Binada birtakım sesler duyan Kyla, soğuktan ürpererek girdiği binada gariplikler sezmeye başladığını ve gördüklerini fotoğrafladığını, fotoğraflarına dönüp baktığında bir 'hayalet' gördüğünü öne sürdü. Hayaletin binanın 'bekçisi' olduğunu söyleyen Kyla, 3 arkadaşıyla birlikte gittiği , Wales tarafında bulunan Denbigh Akıl Hastanesi'nde dolaşırken çektiği fotoğrafa dönüp baktığında bir hayalet figürü görerek şoke olduğunu ve bu hayaletin geçmişte akıl hastanesinde çalışan bir 'bekçi' olduğunu ifade etti.

 

Crewe'in Cheshire bölgesinde yaşayan Kyla, "Binada gerçekten çok korktum. Sanki o binada bir şeyler vardı ve varlığını bana htirdi" diye konuştu ve şöyle devam etti: "Arabaya dönene kadar gerçekten ne olduğunu anlamamıştım. Çektiğim fotoğraflara bakınca bunun bir hayalet olduğunu anladım. Hayaleti gördüğümde göğsümde dayanılmaz bir ağrı htim. Ve bu ağrı koluma kadar indi. Konuşamadım! Dilim tutuldu! Korkunçtu, çok korkunçtu... Gizemli varlığı gördükten sonra akıl hastanesinden kaçtım. Fakat kaçarken hala sesler duyuyordum.

 

Arabada güvende olduğumu düşünsem de,fotoğrafa baktıkça korkunm daha da arttı." Kyla çok korktuğunu söylese de, ilerleyen zamanlarda akıl hastanesinin morguna da girmek istediğini söyledi. Kyla işin asıl 'paranormal' kısmının o morgda olduğunu ifade ederek, cesaretini toplayıp yeniden metruk binaya gireceğini anlattı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı