Haber
27 Eylül 2018 - Perşembe 16:21
 
Eşinden Rüzgar Erkoçlara, evlilik yıldönümüne özel paylaşım!
Oyuncu Rüzgar Erkoç'lar ile geçtiğimiz yıl dünyaevine giren Tuğba Erkoçlar, evlilik yıldönümü için duygusal paylaşım yaptı. Tuğba Erkoçlar, İyi ki dediğim gün en özel günüm dedi.
MAGAZİN Haberi
Eşinden Rüzgar Erkoçlara, evlilik yıldönümüne özel paylaşım!

Oyuncu Rüzgar Erkoçlar'ın eşi Tuğba Erkoçlar, evlilik yıl dönümünü Instagram'da paylaştığı fotoğraflarla kutladı. Rüzgar Erkoçlar ile Tuğba Beyazoğlu, 2017'de Sarıyer Bahçeköy'de gerçekleşen düğünle evlenmişti. Ünlü çift, evliliklerinde bir yılı geride bıraktı.

 

 

"İYİ Kİ DEDİĞİM GÜN HAYATIMIN EN ANLAMLI GÜNÜ"

Evlilik yıldönümünde Instagram'da paylaşım yapan Tuğba Erkoçlar, "İyi ki dediğim gün hayatımın en anlamlı, en özel ve en güzel günü. Bir ömür her baktığımızda birbirimize olan sevgimiz, aşkımız, saygımız sonsuz olsun seni seviyorum" notunu yazdı.Oyuncu Rüzgar Erkoçlar'ın eşi Tuğba Erkoçlar, evlilik yıl dönümünü Instagram'da paylaştığı fotoğraflarla kutladı. Rüzgar Erkoçlar ile Tuğba Beyazoğlu, 2017'de Sarıyer Bahçeköy'de gerçekleşen düğünle evlenmişti. Ünlü çift, evliliklerinde bir yılı geride bıraktı.

 

 

"İYİ Kİ DEDİĞİM GÜN HAYATIMIN EN ANLAMLI GÜNÜ"

Evlilik yıldönümünde Instagram'da paylaşım yapan Tuğba Erkoçlar, "İyi ki dediğim gün hayatımın en anlamlı, en özel ve en güzel günü. Bir ömür her baktığımızda birbirimize olan sevgimiz, aşkımız, saygımız sonsuz olsun seni seviyorum" notunu yazdı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı