Haber
17 Ocak 2020 - Cuma 11:55
 
Eşi tarafından öldürülen kadın, cinayetten bir gün önce Emniyet’e başvurmuş!
Diyarbakır’da evli olduğu Gökhan Demirok tarafından öldürülen Melike Demirok’un, cinayetten bir gün önce karakola başvurduğu ortaya çıktı. Emniyet, şiddetten kaçmak için günlerce gizlenen Melike Demirok’un, Gökhan Demirok’un “hırsızlık” suçlamasıyla hakkında ihbarda bulunması üzerine yerini haber verdi.
YAŞAM Haberi
Eşi tarafından öldürülen kadın, cinayetten bir gün önce Emniyet’e başvurmuş!

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesi Fırat Mahallesi’nde evli olduğu erkek Gökhan Demirok tarafından öldürülen Melike Demirok’un, bir gün öncesinde karakola başvurduğu ortaya çıktı. 8 Ocak günü akşam saatlerinde eşinden gördüğü şiddet nedeniyle evden kaçan Melike Demirok, 5 gün boyunca gizlendi.

 

EMNİYET, YERİNİ SÖYLEDİ

 

Melike Demirok’u bulabilmek için 9 Ocak günü karakola giden Gökhan Demirok ise, “25 bin TL paramı çaldı” suçlamasında bulunduğu Melike Demirok’in bulunmasını istedi. Bir süre gizlenen Melike Demirok, kim oldukları öğrenilemeyen iki kadınla birlikte şiddet gördüğü eşinden şikayetçi olmak için 13 Ocak akşamı karakola gitti. Ancak hakkında ihbarda bulunulduğunun anlaşılması üzerine polisler eşi Gökhan Demirok’a haber verdi. Karakola gelen Gökhan Demirok, ikna ettiği Melike Demirok’la birlikte karakoldan ayrıldı. Bir gün sonra, kendisinden haber alamayan akraba ve komşularının ihbarı üzerine evine giden polisler, Melike Demirok’un öldürüldüğünü tespit etti.

 

AİLE BASKISINDAN DOLAYI BOŞANAMADI

 

Demirok ile birlikte karakola giden kadınların ifadesinin alınmadığı öğrenildi. Melike Demirok’un geçen yıl boşanmak istediği ancak aile baskısı ile boşanmaktan vazgeçtiği öğrenildi. İşlenen cinayetle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında hakkında arama kararı çıkarılan katil zanlısı Gökhan Demirok’u arama çalışmaları sürüyor.

Kaynak: (ABCGAZETESİ.COM) - ABCGAZETESİ.COM Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı