Haber
27 Mart 2018 - Salı 22:11
 
Erdoğan Yılmaz projelerini açıkladı
KOTO’da 3 Nisan’da gerçekleştirilecek olan seçimlere kısa bir süre kala, Başkan adaylarından Erdoğan Yılmaz destekçilerine Başkanlık vaatlerini anlattı. Yılmaz’ın en çok dikkat çeken vaatlerinden biri Odaya Sosyal Tesis ve Kongre Salonu kazandıracağız sözleri oldu
KOCAELİ Haberi
Erdoğan Yılmaz projelerini açıkladı

Kocaeli Ticaret Odası’nda (KOTO) 3 Nisan’da yapılacak olan seçimler öncesi Başkanlık yarışı için adaylar vaatlerini açıklamaya devam ediyor. ‘Diriliş KOTO’ grubunun Başkan adayı gösterdiği ve Necmi Bulut’a muhalif olanların sesi olarak ön plan çıkan eski TÜMSİAD Başkanı Erdoğan Yılmaz Antikkapı Restoran’da düzenlediği program ile davetlilere başkanlığı kazandığı takdirde yapmayı planladığı vaatlerini açıkladı. Birçok Oda üyesinin destek vermek için katıldığı program üyeleri Erdoğan Yılmaz’a büyük destek verirken, Yılmaz’ın en önemli vaatlerinden biri Odaya Sosyal Tesis ve Kongre kazandırma oldu. 

 

SADECE BÜROKRATİK İLİŞKİLER KURMAYACAĞIZ

 

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Erdoğan Yılmaz, “Ticaret Odasının yüzünü bize döndürecek ve odamızın çıtasını yükseltecek çalışmalarının son eşiğindeyiz. Ticaret Odası beklenenin çok altında şu an maalesef. 25 tane vizyoner projeyle çalışmalarımızı tamamladık. Ticaret odasının özellikle Türkiye’de temsil edilmesi çok önemli. Yaptıkları hizmetlerden dolayı herkese teşekkür ediyorum. Sistem olarak insanların yüzüne dönük olması yönünde kanaat var. Yaptığım ziyaretlerin hepsinde bu şikayetleri duydum. Kendi odalarımıza sahip çıkmamız lazım. Oy kullanmak önemli bunun için. 4 yıl sonra söz verdiğimiz projeleri yapamazsak insanların karşısına çıkamayız. Bizim ar duygumuz var. Sadece bürokratik ilişkiler kuran odanın artık değişmesi lazım”dedi.

 

ODAYI TİCARET MERKEZİNE DÖNÜŞTÜRECEĞİZ

 

Düzenlene etkinlikte Başkan olduğu takdirde hayata geçireceği projeleri açıklayan Erdoğan Yılmaz, “Ticaret odasını ticaret merkezine dönüştüreceğiz, 2 komiteye  1 danışman getireceğiz, Hukuk Danışmanı, Finans Danışmanı, Uluslar arası Ticari Danışmanı, Ombudsmanlık Hizmeti vereceğiz, KOTO Bilgi Bankası ile üyelerimizle bilgileri paylaşacağız, ARGE ve Proje merkezini hayata geçireceğiz, KOTO cep uygulaması ile üyelerimize en kısa yoldan hizmet verecek ve iletişime geçeceğiz, Çözüm masası kurarak üyelerimizin sorunları ile daha yakından ilgileneceğiz.

 

SOSYAL TESİS VE KONGRE MERKEZİ

 

Kendi kartımız olan KOTO avantaj kartı çıkaracağız, Çırak değil usta yetiştireceğiz, her sektörde marka olma hedefi ile yola çıkacağız, ortaklık kültürünü geliştirecek iş birliği güç birliği diyeceğiz, Sosyal Tesis ve kongre merkezini odamıza kazandıracağız, Savunma Sanayisine destek olacağız, Şehrin ticari değerlerini ortaya çıkaracağız, Forum ve Paneller düzenleyeceğiz. Genç KOTO’yu hayata geçireceğiz, Ticaretinde iflas eden firmalara 1 yıl asgari geçim desteği sağlanacak, Ramazanda 1ay boyunca ramazan çadırı kuracağız, ihtiyaç sahiplerine burs vereceğiz. Tüm üyelerimize rozet takacağız. Sektörel Fuarlar düzenleyeceğiz” dedi.

 

kocaeli kocaeli denge kocaeli denge gazetesi

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Yorumlar
Haber Yazılımı