Haber
18 Eylül 2019 - Çarşamba 14:13
 
Emlakjet, Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile yeni bir işbirliğine imza attı
Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, sektörü yeniliklerle geliştirmeye ve müşterilerine yeni referanslar sunmaya devam ediyor. Yenilikçi dünyasına katılan iş ortaklarına fayda sağlayacak yeni bir işbirliğine imza atan Emlakjet, Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile güçlerini birleştirdi.
EKONOMİ Haberi
Emlakjet, Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile yeni bir işbirliğine imza attı

Kullanıcılarına modern arama motorlarına benzer bir emlak arama avantajı sunan Emlakjet, sektörü yenilikler ile geliştirmeye devam ediyor. Kurulduğu günden bugüne emlak seri ilan sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Emlakjet, Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile yaptığı işbirliğiyle yerel tecrübe ile global iş ortaklarını bir araya getirmeyi hedefliyor. Emlakjet Kocaeli’nde yer alan gayrimenkul danışmanlarına yönelik Emlakjet’e özel Jethat ile gerçek faydayı da yakından takip edebileceği üyeliklerden indirimli olarak faydalanabilme şansı veriyor. Yapılan anlaşma kapsamında Kocaeli sınırları içerisinde yer alan gayrimenkul danışmanlarının Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası aidatları Emlakjet tarafından ödenecek. Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu işbirliğiyle 20 Eylül tarihinde Kocaeli Antik Kapı da yapılacak olan 350 kişilik kahvaltı organizasyonu ile Emlakjet Kocaeli ilindeki gayrimenkul danışmanları ile bir araya gelecek.

 

‘’Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliği ile Kocaeli’ndeki gayrimenkul danışmanlarına destek olacağız’’

 

Emlakjet CEO’su Tolga İdikat, Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile yaptığı işbirliği ile ilgili olarak, ‘’Emlakjet olarak öncelikli hedefimiz kendimize yenilikler katarak sektörün geliştirmek, yapmış olduğumuz işbirliği ile emlak ofislerinin lokal tecrübe ve sermayesini global iş ortakları ile bir araya getirerek en hızlı şekilde çözüme kavuşmak istiyoruz. Emlakjet, Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerini sektördeki teknolojik yenilikleri ile tanıştırıp başarı odaklı, kaliteli ve güven üzerine kurulu bir zincirin halkası olma fırsatı sunuyoruz’’ şeklinde konuştu.

 

‘’Bu işbirliği ile birlikte üyelerimiz Emlakjet kampanyalarından faydalanabilecek’’

 

Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, Emlakjet ile yaptığı işbirliği ile ilgili olarak, ‘’ Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve sanatkarlar Odası olarak Emlakjet ile birlikte Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na üye olan meslektaşlarımıza portföylerini ve firmalarını tanıtabilecekleri bir imkan sunuyoruz. Emlakjet ile yapmış olduğumuz bu işbirliği ile birlikte üyelerimiz indirimli kampanyalardan faydalanabilecekler. Bu işbirliğinin her iki taraf için de hayırlı olmasını dileriz’’ açıklamasında bulundu.

 

Emlakjet Hakkında:

 

2006 yılında bağımsız girişimciler tarafından kurulan Emlakjet.com, Mayıs 2014’te risk ve girişim sermayesi platformu iLab Holding tarafından satın alındı. “Sen o evi hayal et, gerisi Emlakjet!” sloganı ile satılık veya kiralık dairelere en pratik şekilde ulaşma imkânı sunan yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, İlab Holding çatısı altına girdiği günden bu yana marka yatırımları ile ciddi bir ürün geliştirme süreci içine girdi. İster satılık ya da kiralık ister yatırımlık olsun aranılan evi en hızlı, en kolay ve en keyifli şekilde bulma imkânı sunan Emlakjet CEO’su Tolga İdikat liderliğinde, ayda 40 milyon sayfa görüntülenme sayısı ve 7,5 milyon ziyaretçisi ile emlak seri ilan sektörünün en hızlı büyüyen portalı konumunda. Emlak ofisleri ve bireyler tarafından oluşturulmuş 400 bine ulaşan satılık ve kiralık emlak ilanından oluşan bir veri tabanına sahip olan Emlakjet, bu ilanları kullanıcılara internet sitesi ve mobil işletim sistemleri üzerinden ulaştırıyor. Kullanıcılar Emlakjet üzerinden Edirne’den Ardahan’a tüm Türkiye’deki ilanlar arasında karşılaştırma yapabiliyor.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı