Haber
20 Temmuz 2019 - Cumartesi 12:04
 
Emir uyar ile aşk yaşayan Adriana Lima'dan şaşırtan bir itiraf geldi! 'Hala aktifim' diyerek anlattı
Son zamanlarda Türk iş insanı sevgilisi Emir Uyar ile adından sıkça söz ettiren Adriana Lima'dan şaşırtan bir itiraf geldi. Lima, kendisiyle ilgili bir itirafta bulundu.
MAGAZİN Haberi
Emir uyar ile aşk yaşayan Adriana Lima'dan şaşırtan bir itiraf geldi! 'Hala aktifim' diyerek anlattı

Metin Hara ile ayrılığının ardından yeni sevgilisini de Türk seçen Adriana Lima, iş insanı Emir Uyar ile birlikteliği ortaya çıktığından beri çok konuşulmuştu. Dünyaca ünlü bir model olan Lima, son olarak ise bulunduğu bir itiraf ile gündeme geldi. 


Adriana Lima, “Modelliğe başladığımda bir gün biteceğini biliyordum. Genellikle belirli bir yaş aralığı vardır. Ben bu bakışı kırmak istedim” itirafıyla şaşırttı. Brezilyalı güzel, mesleğini kadınların hayatlarının her döneminde güzel olduklarını göstermek için kullandığını belirterek, “38 yaşındayım, hala aktifim ve bunun, elimden geldiğince sürmesini umuyorum” dedi.

 

Emir uyar ile aşk yaşayan Adriana Lima'dan şaşırtan bir itiraf geldi! 'Hala aktifim' diyerek anlattı - Sayfa 3


Lima, güzelliğinin sırrı olarak, “18 yaşımdan beri kendime, beslenmeme, akıl sağlığıma ve görünüşüme dikkat ettim” dedi. 


Geçtiğimiz gün ise Adriana Lima, bir çekim için yaşadığı Miami'den New York'a gitmek üzere yola çıktı. Uçağın rötar yapmasıyla başlayan aksilikler zinciri bir türlü bitmek bilmeyince de sosyal medya hesabından isyan etti.

 

Emir uyar ile aşk yaşayan Adriana Lima'dan şaşırtan bir itiraf geldi! 'Hala aktifim' diyerek anlattı - Sayfa 8


Adriana Lima ve Emir Uyar aşkı nasıl ortaya çıktı?

 

Magazin gündemini uzun bir süre oyalayan Metin Hara ve Adriana Lima ilişkisinin ardından gündeme bomba gibi bir Lima haberi daha düştü. Adriana Lima, Türk işadamı Emir Uyar ile Mikonos adasında el ele görüntülendi. İkili yata binerken objektiflere yakalandı.


Adriana Lima ve Emir Uyar daha önce Venedik'te bir yat gezisinde görüntülendi. Ardından da birlikte çıktıkları akşam yemeğinde yine samimi şekilde fotoğrafları çekildi. Lima ve Uyar son olarak Mikonos'ta el ele ortaya çıktı.

 

Emir uyar ile aşk yaşayan Adriana Lima'dan şaşırtan bir itiraf geldi! 'Hala aktifim' diyerek anlattı - Sayfa 9


Emir Uyar ve Adirna Lima, daha sonra bir partiye katıldı. Çift dans ederken böyle görüntülendi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı