Haber
15 Eylül 2019 - Pazar 11:58
 
Ellibeş'ten teşkilatlara teşekkür
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, binlerce partilinin katıldığı 105. İl Danışma Meclisi sonrası teşekkür mesajı yayımladı.
POLİTİKA Haberi
Ellibeş'ten teşkilatlara teşekkür

DANIŞMADA İZDİHAM YAŞANDI


AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, 114 günlük görev süresi boyunca bin 200’e yakın program gerçekleştirdi. Bunların arasında Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretleri, halk toplantıları, teşkilat ziyaretleri ve ilçe danışma meclisleri de bulunuyordu. Genişletilmiş ilçe danışma meclisleri 9 Temmuz’da başlayıp, 21 Ağustos’ta sona ermişti. On iki ilçenin tamamında salonlar dolmuştu. Ellibeş dönemi ilk il danışma toplantısı ise önceki gün Antikkapı Restoran’da yapıldı. Toplantıya yoğun katılım dikkat çekti. Salon tamamen dolarken büyük bir kalabalık da dışarıya, bahçeye taştı. Antikkapı’da adeta izdihama neden olan Genişletilmiş 105. İl Danışma Meclisi’ne parti istişare kurullarının yoğun ilgisi de dikkat çekiciydi. AK Parti Kocaeli teşkilatının kuruluşunda imzası bulunan pek çok ismin yanı sıra, il, ilçe ve belediye başkanlıkları yapan, yönetimlerde görev alan isimler Ellibeş başkanlığındaki ilk danışma meclisinde salonu doldurdu. Partinin birlik ve beraberliğini pekiştiren görüntüler yaşandı.

 

ELLİBEŞ’TEN SAMİMİ TEŞEKKÜR


Toplantıya eşi Feriha Hanım’la birlikte katılan Başkan Ellibeş, il danışma meclisinde ortaya çıkan bu tablo nedeniyle teşkilatlara teşekkür etti. Yaz ayları olmasına rağmen ilçe danışma meclislerindeki görüntünün bu tablonun habercisi olduğunu kaydeden Ellibeş, “Teşkikatlarımızın heyecanı ve coşkusunu yaz aylarındaki ilçe danışma meclislerinde görmüştük. Ama açık söylemek gerekirse bu kadar yoğun katılım olması bizim de beklentilerimizin üzerindeydi. Ayırca cumartesi sabahı çok erken saatte başlayıp, öğleden sonra sona eren toplantımızın sabırla takip edilmesi, toplantı biterken de aynı kalabalığı salonda görmek bizi ayrıca mutlu etmiştir. AK Parti büyük bir aile. Bugün çok farklı yönlerden saldırılara maruz kalsa da birliğini, bütünlüğünü bozmadan yoluna emin adımlarla devam ediyor, gelecek planlarını hazırlıyor. Bu inançla danışma meclisimize katılan mahalle başkanlarımızdan, istişare kurulu üyelerimize, teşkilatımızın her kademesindeki arkadaşlarımıza heyecanı, coşkusu ve özverisi için çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

dsc_5565.jpg

aile-fotografi.jpg

istisare-kurulu.jpg

kadinlar-004.jpg

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı