Haber
18 Kasım 2019 - Pazartesi 14:57
 
Ellibeş'ten golf aracı açıklaması: 'İtibarsızlaştırma operasyonu'
AKP Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş düzenlediği basın toplantısında CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın golf aracı iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu
YEREL POLİTİKA Haberi
Ellibeş'ten golf aracı açıklaması: 'İtibarsızlaştırma operasyonu'

“BANA YAKIN KAYNAKLAR BENİ YANILTMIŞ”


Golf aracı ile ilgili CHP Kocaeli Milletvekili Tarhan’ın açıklamalarını değerlendiren Ellibeş, “Bir kalemin alımında bile ihale vardır. Elektrikli araç dediğiniz zaman kaç çeşit araç var. Golf aracı dediğinizde ne olduğu bellidir. Tahsin Bey ‘Bana yakın haber kaynakları beni yanıltmış’ diyebilirdi. Bir golf aracına 270 bin TL verilmiş gibi bir algı oluşturuldu. Siyasiler ve toplumu yönetenler konuştuklarına dikkat etmesi lazım. İnfiale neden olmamalıyız. Eksiği, yanlışı paylaşacağız ama gerçek şekliyle paylaşacağız. Golf aracı olarak ihaleye çıkılması normaldir; hizmet için kullanılıyor.

 

İTİBARSIZLAŞTIRMA OPERASYONU

 

23 milyon metrekare yeşil alanı var Kocaeli’nin. Bunun için teşekkür etmek lazım. Kocaeli’de Türkiye’de yeşil alan ve ağaç olarak ilk sırada. Golf aracı meselesi Türkiye’nin, Kocaeli’nin gündemi olmamalı. Tartışılacak çok hususlarımız var mutlaka ama bu kadar basite inmeyelim. Bir algı çalışması var. büyükşehir Belediyesi ve Tahir Bey’in itibarsızlaştırılması operasyonu gibi bir şey. Belediye 5 tane akıllı telefon almış. Yapılan işlem su sayaçları üzerine. Bunu konuşmak bile yanlış” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı