Haber
16 Kasım 2019 - Cumartesi 17:32
 
Ellibeş: 'Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yoldayız'
AK Parti’nin Gölcük İlçe İstişare Kurulu toplantısı Şirinköy Çamlıca Kafede yapıldı.
YEREL POLİTİKA Haberi
Ellibeş: 'Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yoldayız'

Çetin Seymen ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde yapılan toplantıya; İl Başkanı Mehmet Ellibeş, il başkan yardımcıları Halit Çokan, İbrahim Gürsel ve Serdar Bayram, il yönetim kurul üyeleri Veli Haldız, Samet Taşdelen ve Serkan Ateş, eski İlçe Başkanları Mevlüt Demir ve idris Alp, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük eski Belediye Başkanı Zekeriya Savaş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Saime Yelken, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tarık Karayel ile 240 ilçe istişare kurulu üyesinden önemli bölümü katıldı.

 

GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ

 

AK Parti teşkilatları olarak güçlü bir aile olduklarını, bu gücü milletten aldıklarını, seçimden seçime çalışmadıklarını belirten AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, “3 tarafımız temiz 4 tarafımız düşmanla çevrili, zor bir coğrafyada yaşıyoruz, bunun bir bedeli var. Cumhurbaşkanımız yedi düvelle mücadele ediyor, Allah’a şükür olsun ki milleti arkasında dik duruyor, milleti ile beraber yol yürüyor. Her zaman milletimize değer, kıymet verdik. 31 Mart seçimlerinde önce gönüllere girdik, Gölcük olarak oyunu en fazla artıran ilçe olduk. Bu sizlerin sayesinde oldu” ifadelerini kullandı.

 

kadinlar-006.jpg

 

CİDDİ MÜCADELE VERİYORUZ

 

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “İçinde bulunduğumuz süreç malum. Hem içerde hem dışarı da ciddi mücadeleler veriliyor. İlimizde ve ilçemizde yarın seçim olacakmış gibi çalışmaya gayret ediyoruz. Bu çalışmalarla ve Cumhurbaşkanımıza Partimize destek olduğumuzun bilincindeyiz. Partimize bugüne kadar emek verenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

KENDİ İLÇEMDE KONUŞMAK DAHA ZOR

 

‘Kendi ilçemde konuşmak daha zor’ diye konuşmasını başlayan İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Her birinizle geçmişte güzel anılarımız oldu. Genellikle sevindiğimiz anlar çok oldu, üzüldüğümüz anlar az, mutluluğu hüznü paylaştık; yaşam devam ediyor. Bu coğrafyada yaşarken her zaman bir ve beraber kardeşlik anlayışı içinde sevgi yumağı olarak yaşamayı istedik, bunu da Gölcük olarak başardık; başarı sonunda da siyasi olarak meyvelerini topladık. Bu bayrak Gölcük burçlarında bundan sonra da dalgalanmaya devam edecek. Sizlerle beraber olmanın mutluluğunu yaşadım.” dedi.

 

partililer-003.jpg

 

Kocaeli Teşkilatları kurulduğu ilk günden itibaren Türkiye’ye örnek olmuş bir teşkilat olduğunu belirten Ellibeş, şöyle konuştu: “İl Başkanı sorumluluğu olarak bu yükün altında omuzlar çöker; hafifletecek olan teşkilatlar olduğunu bildiğim için rahatlık hissettim. Geçen 6 aylık süreçte de yanılmadığımı gördüm. İl Teşkilatları olarak gönül siyasetini yapmaya çalışıyoruz, bunda herkese her kesime dokunmak var. Bu partiyi kuran millet olduğuna göre, bugünden sonra da bu partiyi gene 2023-2053 hedeflerine gene millet olacağına göre, milletimizden kopuk olmamız mümkün değildir. Partimizde çeşitli nedenlerle kırılan küskün olan kardeşlerimiz maalesef var; bunu asgariye indirmek ülke menfaatinedir. Fitne fesadı aramızdan atıyoruz, teşkilatın her kademesiyle görüşüyoruz. Teşkilatımızın var olan gücünün üzerine örtülmüş toz bulutunun üfleyerek heyecanlı bir dinamik yapıya kavuşmasının sağlamasının gayreti içindeyiz.”

 

SIKINTILAR VAR

 

Bu milletin var olan sorunlarını bildiklerini belirten AK Parti İl Başkanı Ellibeş, “Sıkıntılar var; en başta ekonomi, işsizlik var, bunlar var. Ülkemizin içinde bulunduğu sorunların çözümü Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’dir; adres burası başka bir adres yok. Kişisel sorunlarımızı geçmişte yapılan yanlışları elimizin tersiyle iteceğiz. 2023-2053 hedeflerini emin adımlarla yürüyen Cumhurbaşkanımızın arkasında yolumuza yürüyeceğiz.” diye konuştu.

 

6 ilçede istişare kurul üyeleri ile buluştuklarını belirten Ellibeş, “Sizlerin nöbeti bitmedi, ihtiyaç duyulduğunda her birinizin cephede yerinizi alacağınızdan en küçük bir tereddüdümüz yok. Biz kimsenin adamı değiliz; biz Recep Tayyip Erdoğan’ın adamıyız. Bu dava büyük dava; bunun şuuru ve inancı içindeyiz. Sizlerden aldığımız güçle başarıyla tamamlayacağız; yanlışa bulaşmadan kimsenin adamı olmadan samimiyet ve gayretle bu nöbeti tutmaya devam edeceğim. Nöbete çağrıldığınızda hazırlıklı olmalısınız. Yolumuz Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yoldur. Onun yolunda yürümeye devam edeceğiz. Ülkemiz için bu mücadeleyi yapmayı sürdüreceğiz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı