Haber
19 Ekim 2019 - Cumartesi 17:29
 
Ekrem İmamoğlu, İzmitliler'e sesleniyor!
İzmit Belediyesi'nin önü erken saatlerde vatandaşlarla dolarken Başkan Fatma Kaplan Hürriyet ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu belediye önüne gelerek vatandaşları selamladı.
POLİTİKA Haberi
Ekrem İmamoğlu, İzmitliler'e sesleniyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İzmit’e geldi. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i ziyaret edecek olan  İmamoğlu’nu kalabalık bir topluluk karşıladı. İzmit Belediye binası önünde toplanan yüzlerce kişiyi selamladı.

 

ÇOK GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ


İzmit Belediyesi önünde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Çok mahcup ettiniz beni. Hem bir kadın hem de Hürriyet olarak çok güzel işler yapacağız. Bugün ben, Melen Barajı’nda program yapmıştım, neden geciktiğini analiz etmek istedim. Hem Bolu’ya, hem Tanju Başkanı’ma hem de Fatma Başkanıma uğramadan olmaz dedim. Özellikle Fatma Hanım’a geç kalmıştım. Hem bir kadın olarak hem de bu güzel şehirde yıllar sonra tekrar güzel bir yönetime kavuşmasından dolayı duyduğum memnuniyeti paylaşmak bugüne kısmetmiş. Gerçekten onur duydum. Türkiye bütün her yerinde, farklı bir yönetici kimliği gösteriyor. Birincisi adil olacak, ikincisi o şehrin insanlarına eşit bir biçimde dağıtacak. Adamcılık yapmayacak, partizanlığı o binaların içerisinden söküp atacak. Bu millet partizanlıktan usandı. Güler yüzlü olacak. Çocukların yüzüne güler yüz yansıyacak, gençlere enerji yansıyacak. Bu şehrin insanları saygınlığı hissedecek. Yönetici sevgiyi saygıyı kentin her yerine aktaracak. Yönetici, şehrin insanlarından talimat alacak ancak talimat vermeyecek. Şehrin sokaklarına, damarlarına demokrasiyi her şekilde yansıtacak. Ülkemiz artık böyle şehirler istiyor. Kavga eden yöneticiler istemiyor.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı