Haber
12 Ekim 2018 - Cuma 14:21
 
Efetur'dan aşure ikramı
Kentin önemli markalarından birisi olan ve bilindiği üzere Türkiye'nin bir çok ilinde yazıhaneleri bulunan Efetur Muharrem ayı vesilesiyle yazıhanelerinin bulunduğu birçok il ve ilçede vatandaşlara ve yolcularına aşure dağıttı.
KOCAELİ Haberi
Efetur'dan aşure ikramı

Firma ortaklarından Serap Bıçak 'Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Mübarek Muharrem ayı tüm toplumumuza hayırlar ve bereketler getirsin. Biz Efetur firması olarak Rahmetli Babamız Halit Bıçak'ın izinden ilerlemeye çalışıyoruz. O böylesi günleri atlamazdı. Biz de elimizden geldiğince halkımız ve müşterilerimizle bu güzel ilişkileri sürdürmeye gayret ediyoruz. Bu dün de böyleydi, bu gün de böyle, yarında İnşallah böyle olmaya devam edecek. Halkımızın ve müşterilerimizin önceliklerini atlamadan yolumuza devam edeceğiz İnşallah. Bu vesile ile tüm Müslüman alemininin Muharrem ayını kutluyor ve bereketli olmasını diliyorum' dedi.

 

 

"AĞIZLARINIZI TATLANDIRABİLDİYESEK NE MUTLU BİZE"

Firma adına bir diğer konuşmayı da yine firma ortaklarından Alper Birant gerçekleştirdi. Birant 'Aşure bizim toplumumuzun önemli geleneklerinden birisidir. Toplumsal değerlerimize sahip çıkmak, onu gelecek nesillere aktarmak bu manada hepimizin önemli görevlerindendir. Biz de Efetur olarak Muharrem ayına istinaden vatandaşlarımıza ve yolcularımıza aşure ikram ederek onları paylaşımımıza ortak ettik. Bir nebze ağızlarını tatlandırabildiysek ne mutlu bize. Ben de bu vesile ile tüm Müslüman aleminin Muharrem ayını kutluyor aşure gibi ağızlarının sürekli tatlı olmasını temenni ediyorum' dedi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı