Haber
20 Eylül 2018 - Perşembe 00:09
 
Eda Taşpınar'ın teni gibi içi de karardı!
Sık sık tatile çıkmasıyla ve bronz teniyle gündemden düşmeyen sosyetik güzel Eda Taşpınar, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçilerine içini döktü.
MAGAZİN Haberi
Eda Taşpınar'ın teni gibi içi de karardı!

'Bronz ten' denilince akla ilk gelen isim olan Eda Taşpınar, dün Yunanistan'a veda edip İstanbul'a döndü.

 

Sosyetik güzel, "Bu yılda bir çok zor zamandan geçtim. Tabi ki burada, yaşadığım kolay olmayan, üzücü şeylerden çok fazla bahsetmemeye çalışıyorum. Sanırım bazı şeylerin gizli, kişisel ve özel kalması gerektiğini düşündüğümden... Hayatımda farklı olarak tek bir şey yapıyorum, benimle aynı acıyı yaşayan insanlardan ve hikayelerinden uzak durmaya çalışıyorum. " diyerek takipçilerine içini döktü.

 

"TESLİM OLMAK BENİ KORKUTMUYOR"

 

Taşpınar, acılarından dersler çıkararak çevresine ilham vermeye çalıştığını da söyleyip ekledi: 

 

"Her yeni gün odak noktamı ne kadar da şanslı olduğuma ve bu oluşumların olumlu enerjisini etrafımdaki insanlarla paylaşıp, onları yükseltebileceğime ve yeri geldiğinde onlara ilham kaynağı olabileceğime doğru yönlendiriyorum. Şunu da belirtmem gerekir ki aslında yaşamış olduğumuz zorlu anların hepsi bizleri ruhen daha da yükseltecek derecedeki deneyimlerden ibarettir...

 

"KENDİ BENLİĞİMİ SORULARLA ZORLAYANLARDANIM"

 

 Zorlu ve acılı yaşadıklarımızın bizlere kattıklarını görebilirsek şayet yaşatılanlara saygı duymayı ve kabullenmeyi öğrenmeye başlıyoruz. İnan bana acılarımızı bizlerin üzerinde paha biçilemez yaptırımları olan güçler olarak görmeliyiz. Söylenmek ve kendimize acımak yerine acının hayatın ve insanın oluşundaki değerini gözlemleyip ben bununla kendim için ne yapabilirim diye sorgulamaya başlamalıyız. Kendimi değiştirip yenilemek amacıyla bu acıyı alıp nasıl da bundan faydalanabilirim aslında soru bu... Ben genellikle kendi benliğimi sorularla zorlayanlardanım.

 

 Eda, kendinle ilgili gerçeği görmeye hazır mısın? Bunun sorumluluğunu almaya hazır mısın? Yücelmeye? Gelişmeye? Peki değişmeye?

 

Eğer var edip güzelleştirmeyi istiyorsan öncelikle sahip olduğun her şey için şükredeceksin, çünkü aslında dünyayla bağlantın şükretmekle başlıyor kapılar sadece öyle açılabiliyor.

 

Artık kontrol etmeyi istemiyorum bile.

 

"TESLİM OLMAK BENİ KORKUTMUYOR"

 

Sadece beni yolumda uyandıracak ve yüceltecek deneyimleri yaşamayı diliyorum.


Teslim olmak beni korkutmuyor.

 

Ayrıca müteşekkirim hayatta yaptığım tüm seçimlerim kalbimden geldi."

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı