Haber
08 Eylül 2017 - Cuma 12:30
 
Eczacılarda kongre heyecanı
31. Bölge Kocaeli Eczacı Odası’nın Olağan Genel Kurulu kongresi yarın gerçekleşecek
- Haberi
Eczacılarda kongre heyecanı

Türk Eczacılar Birliği (TEB) 31. Bölge Kocaeli Eczacı Odası’nın Olağan Genel Kurulu yarın saat 13.00’de İzmit Yenişehir Mahallesi Yılmaz Sokak’ta bulunan toplantı salonunda düzenlenecek. Kongrede toplam 569 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor. Kongrede çoğunluk sağlanamazsa 16 Eylül Cumartesi günü saat 12.00 ile 16.00 saatleri arasında gerçekleşecek.  Oy verme işlemi ise 17 Eylül Pazar günü 09.00-17.00 saatleri arasında yine oda binasında yapılacak.

 

FARKLI İLÇELERDEN DESTEK ALACAĞIZ

Demokrat Eczacılar Platformu adına tekrar aday olduğunu açıklayan Eczacılar Odası Başkanı Bilal Arpacı, “Listemizi divana genel kuruluna sunacağız. Yönetimimizde farklı ilçelerden meslektaşlarımızın da desteğini alacağız. Bir dönemdir başkanım, pek çok yenilikler yaptım ve yapmaya da devam edeceğim. Mevcut yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarımız yeni yönetimde farklı yerlerde görev alacaklar. Yönetimde değişiklik olacak ama mevcut 7 kişi yeni ekibimizde de görev alacak. Kongrede bildiğimiz sadece Melike hanım aday” dedi.

 

GÜÇLÜ EKİBİMİZ VAR

Kocaeli Eczacı Dayanışma Birliği olarak ise Eczacı Melike Düzcü, mevcut başkan Bilal Arpacı’nın karşısına aday olarak çıkacak. Düzcü, “2005 yılında Eczacılar Odası’nda Genel Sekreterlik yaptım. Bürokratik işlemlere bu yüzden hakimim. Meslektaşlarımızın anlık ve ileriye dönük sorunlarına çözüm bulmak amacıyla yola çıktık. Güçlü bir ekibimiz var. Meslektaşlarımızın menfaatleri için projeler gerçekleştiriyoruz bunlar için ziyaretler yaparak projelerimizi şekillendiriyoruz. Çalışmalarımız sürüyor” diye konuştu.

 

Kocaeli Eczacı Dayanışma Birliği listesi şu şekilde:

Melike Düzcü (Başkan)

Gürler Öz

Kamuran Ağırbaş

Merve Coşar

Banu Aligül

Resul Mutluer

Gül Kavak

İbrahim Halil Özcan

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı