Haber
12 Şubat 2018 - Pazartesi 13:25
 
Ecem’in babası: 'Valimizden yardım bekliyoruz'
5 Ocak tarihinden bu yana kayıp olan, annesi intihar eden Ecem Balcı’nın yakınları Ecem’in bulunması konusunda Vali Hüseyin Aksoy’dan yardım beklediklerini söyledi
MAGAZİN Haberi
Ecem’in babası: 'Valimizden yardım bekliyoruz'

CANER AKTAN - Gölcük’te ikamet eden Ecem Balcı 5 Ocak tarihinde çıktığı evine bir daha geri dönmedi. Annesi Esra Ercömert girdiği bunalım sonucu intihar ederek hayatını kaybetti. Ecem’i bulmak için ise kurulan özel ekip çalışmalarına devam ediyor. Ancak aile kızlarının durumu hakkında bir türlü bilgi alamıyor.


“BİLGİ VERMİYORLAR”
Gazetemizi arayan kayıp Ecem’in babası Gökhan Balcı yetkililere seslendi. Balcı, “Gizlilik kararı alındığı için olayın selameti açısından hiçbir bilgi vermeyeceklerini söylüyorlar. Kızımızla alakalı telefon kayıtlarını ortaya çıkarmak bu kadar zaman alır mı. Bugün 42 gün oluyor. Avukat tutmamıza gerek yok dediler. Avukatımıza da bilgi verilmiyor. Avukatlık bir durum yok dediler.


VALİ AKSOY’A SESLENDİ
Çok kötü durumdayız. Evin içinde bir cenaze havası var gibi. Kızı ne yaptılar kestiler mi öldürdüler mi. Az önce emniyeti aradık. Kimse bilgi vermiyor. Biz sadece bilgi istiyoruz. İçişleri bakanımıza ve Valimize sesleniyoruz. Vali Beyden bir yardım bekliyoruz. Bu konu artık aydınlatılsın. Uyuşturucu satanların belini kıracağız demişti bakanımız. Lütfen bize bilgi verilsin” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ecem’in, babası:, 'Valimizden, yardım, bekliyoruz',
Yorumlar
Haber Yazılımı