Haber
14 Ekim 2019 - Pazartesi 15:35
 
Ebru Şancı 2 kızının okul masrafını açıkladı, duyanların ağzı açık kaldı!
Eski model ve sunucu Ebru Şancı, Göztepe'de forma giyen Alpaslan Öztürk ile evliliğinden dünyaya gelen iki kızının yıllık okul masrafını Kanal D'nin 2. Sayfa programında açıkladı.
MAGAZİN Haberi
Ebru Şancı 2 kızının okul masrafını açıkladı, duyanların ağzı açık kaldı!

Paylaştığı cesur pozlarla zaman zaman magazin gündeminde adı duyulan Ebru Şancı, bu sefer yaptığı açıklamalarla konuşulmaya başlandı. 2. Sayfa'ya konuk olan Şancı, 'Dadılara fazla güvenmiyorum' diyerek 100'den fazla dadı değiştirdiğini söyledi.

 


"İki kızımın yıllık 100 bin TL okul masrafı var" diyerek ekran başındakileri şaşırtan Ebru Şancı, dadı konusunda yaşadıklarını ise şu sözlerle anlattı:


3 kadın çalışıyor ama yetersizler: "Sabah geliyor akşam gidiyorlar. Sanmasınlar ki ben evde dadıya temizlik yaptırıp bulaşık yıkatıyorum. Benim evimde üç kadın çalışıyor şu anda ama yetersizler."


Hiçbirine güvenmiyorum: "İyi diye geliyorlar ama değiller. 100 kere söyledim yine söylüyorum 'Allah annemden bin kere razı olsun.' Annem evde olmasa evin her yerine de kamera döşesem ben evden çıkıp gidemem. Hiçbirine güvenmiyorum, hiçbirine de güvenmeyeceğim. Kimse senin annen gibi bakamaz çocuğuna."


Sanki akşam sahneye çıkacak: "Kadınların ayrılmasının bizimle alakası yok. 3 yılda 100’den fazla dadı ile çalıştım. Kadın eve bir geliyor, sanki akşam sahneye çıkacak. Saçına fön çektirmiş, far sürmüş… Şu an evimde çalışan üç kadın var. Biri ortalığı toparlayıp yemek yapıyor. Biri bir kızıma, diğeri de diğer kızıma bakıyor."


100 bin TL okul masrafı: "Yani kızlarımın dadıları ayrı. Çünkü normal çocuklar değil, düz duvara tırmanıyorlar. Eğer çocukları iyi bir okula göndermek istiyorsan gerçekten çok masraflı. İki kızımın yıllık 100 bin TL okul masrafı var."

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı