Haber
20 Ağustos 2019 - Salı 13:34
 
Didem Soydan'ın neden yarı çıplak poz verdiği ortaya çıktı!
Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından üstsüz fotoğrafını paylaşan Didem Soydan'ın o fotoğrafı neden paylaştığı ortaya çıktı. Didem Soydan, yarı çıplak haline gelen yorumlara da tek tek cevap verdi.
MAGAZİN Haberi
Didem Soydan'ın neden yarı çıplak poz verdiği ortaya çıktı!

Sosyal medyada cesur pozlarıyla adından söz ettiren Didem Soydan, geçtiğimiz günlerde üstsüz fotoğrafını paylaşarak herkesi şoke etmişti. Güzel modelin yarı çıplak halini neden paylaştığının ortaya çıkmasının yanı sıra Soydan'ın takipçilerine verdiği cevapları da olay oldu. 

 

Didem Soydan'ın neden yarı çıplak poz verdiği ortaya çıktı! Yorumlara cevabı da olay - Sayfa 2


Lider Şahin ile aşk yaşayan Didem Soydan Instagram hesabından paylaştığı bu yarı çıplak fotoğrafı, yüzü olduğu jean markasının çekimleri esnasında çekilmiş, Soydan'a bir takipçisi, ''Amacın neydi'' diye sorunca Soydan, sebebi şu cümlelerle açıkladı:


''Benim pozlarımın sebebi genelde iş oluyor. Modellik yapıyorum ben. Çekimlerim oluyor markalarla paylaşıyorum. Jean markası çekimleri oluyor ondan bir kare..." 


Soydan'ın olay fotoğrafına gelen bir başka yorum ise, "Bizim milletimiz abartmayı, yüceltmeyi aşırı övmeyi ne kadar seviyor ya böyle 3 saattir gözümü kırpmadan bakıyorum ne var diye bu kadar!" olunca Soydan o takipçisine de cevabını vermeden geçmedi.


Didem Soydan, "Milletimiz abartmayı seviyor o net zaten ama sen üç saat fotoya bakacak kadar nasıl bir boşluktasın ben o kısmı anlamıyorum asıl..." diyerek takipçisine verince diğer takipçileri ''Didem Soydan'ın yargı dağıtmasını izliyorum'' gibi yorumlar yaptı. 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı