Haber
17 Mayıs 2018 - Perşembe 16:57
 
Devlet Bahçeli: Türkiye felakete sürüklenir
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, genel af önerisinde ısrar ederek şimdide isyan olasılığını gündeme getirdi. Bahçeli, “Cezaevindekiler, seçime 1 hafta 10 gün kala bir talimat ile isyan başlatırlar ise ne olur?” dedi.
GÜNCEL Haberi
Devlet Bahçeli: Türkiye felakete sürüklenir

BAHÇELİ AF ÖNERİSİNDE ISRARLI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Böyle bir düşüncemiz yok" diyerek veto ettiği genel af önerisini bu sefer isyan olasılığı ile gündeme getirdi. Genel af önerisinde ısrar eden Bahçeli, Cezaevlerindekilerin belli bir oranı PKK ve FETÖ'den. Kalanları adi suçlu ve kader kurbanı. Canileri, istismarcıları ayıkladıktan sonra kalanları gözümüzün önüne getirin. Bunların büyük bir kısmı çocuk ve genç” dedi.

 

 

KADER KURBANLARINI SALALIM

Ülkücü suç örgütü liderlerinin adını öne sürerek af isteyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Cezaevindekiler, kader kurbanı olmaktan çıkıp FETÖ'nün, PKK'nın kurbanı haline gelir. Kader kurbanı olan insanları ayıklayıp dışarı çıkartın, Türkiye biraz rahatlasın, rehabilite olsun. Cezaevindeki hayat, insan onuruyla pek bağdaşmayan bir hayattır. Cezaevleri, Afrin'de atılan bombalardan daha tehlikeli bir bombadır” diye konuştu.

 

Ayrıntılar gazeteniz MAVİ KOCAELİ'de..

 

 

 

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Yorumlar
Haber Yazılımı