Haber
05 Ocak 2020 - Pazar 00:28
 
Toroğlu'ndan Zekeriya Alp'e ağır soru!.. Diğer başkanlar çağırdığında da gider misin?
Erman Toroğlu'ndan Zekeriya Alp'e: Niye gidip hesap veriyor?
SPOR Haberi
Toroğlu'ndan Zekeriya Alp'e ağır soru!.. Diğer başkanlar çağırdığında da gider misin?

Erman Toroğlu; Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Zorlu'da yaptıkları görüşmeyi açığa çıkarmıştı. 3 Ocak'ta Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp ve Başkanvekili Oğuz Sarvan, basın toplantısı düzenlemiş ve bir çok soruya cevap vermişti. A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Alp'in ve Sarvan'ın yaptığı basın toplantısını A Spor'a değerlendirdi.
 

Toroğlu'nun açıklamalarının satır başları şöyle:
 

Zekeriya Alp niye gidip kulüp başkanlarına gidip hesap veriyor. Dün toplantıyı dinledim, Ali Koç tatmin oldu diyor, başkanın açıklamalarını dinliyoruz hiç memnun gibi değil.

 

Diyorlar ki Fenerbahçe maçları düzgün yönetilsin, Fenerbahçe şampiyon olur. Beşiktaş maçında Beşiktaş'ın 2 tane penaltısı verilmedi, diyorlar Beşiktaş kötü oynadı, ver o penaltıyı bakalım ne olacak!

 

O maçtan sonra Cüneyt Çakır, Avrupa'da kendisini kara listeye aldırdı. Okuyor musunuz Slovenya basınını? Orada diyor ki sarı kart verilecek bir pozisyona kırmızı kart gösterdi.

 

Balık, baştan kokar. Hatırlıyor musunuz? Fatih Terim, geçen sene bir hakemi çağırdığı zaman uyarı aldı. Öğrenci, profesör ilişkisi mi bu? Ama Zekeriya Alp, bir yere çağrıldığı zaman gidip görüşüyor.

 

Diyorlar ki Zekeriya futbolu bilmiyor, Zekeriya eski futbolcu bilmiyor mu çalınacak penaltıları, o pozisyonları... Zekeriya'ya futbol öğretmeye çalışıyorlar.

 

Babası hakem olanlara tam puan veriyorlar, babası hakem olmayana düşük veriyorlar... Adalet yok ki Türk hakemliğinde.

 

Fenerbahçe - Beşiktaş maçında Beşiktaş'ın 2 tane penaltısı verilmemiş, Fenerbahçe başkanı çıkıp ''Hakemler böyle yönetirse Fenerbahçe şampiyon olur'' diyor ama o maçtan sonra Cüneyt Çakır'a 4 maç ceza verilmesi gerekiyor.

 

Ali Palabıyık çok iyi başladı, sonra çocuğun kafasına şeytanlar girdi.

Kaynak: (KRTTV.COM.TR) - KRTTV.COM.TR Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı