Haber
09 Kasım 2018 - Cuma 15:57
 
Azmi Cihat Hatipoğlu çok yoğun çalışıyor
MHP Körfez Belediye Başkan adayı Azmi Cihat Hatipoğlu seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor
KOCAELİ Haberi
Azmi Cihat Hatipoğlu çok yoğun çalışıyor

MHP Körfez Belediye Başkan adayı Azmi Cihat Hatipoğlu seçim çalışmalarında sahaya hakim olmaya başladı. İlçe Başkanı Zeki Gürsu ve yönetimiyle çalışmalarına hız veren Azmi Cihat Hatipoğlu, yemeğe bile fırsat bulamayınca ekmek arası katıkla günü geçiştiriyor. Azmi Cihat Hatipoğlu ve ilçe yönetiminin saha çalışmalarında yoğunluk had safhaya çıkmaya başladı.

 

 

ARA VERMEDEN

Gün içinde mümkün olduğu kadar çok ziyaret gerçekleştirmeye çalışan ve “Girilmedik sokak bırakmayacağız” sloganıyla yola çıkan Hatipoğlu, Zeki Gürsu’nun hızına rahatlıkla ayak uydururken, yemeğe bile vakit ayırmamaya başladı. Bu nedenle çalışmalar sırasında ziyaret ettikleri bir markette ekmek arası katıkla günü geçiştiren ve ancak bir bardak çay içebilen Hatipoğlu ve Gürsu, ara vermeden saha çalışmalarına devam ettiler.

 

 

SARIÇAY’A ZİYARET

Azmi Cihat Hatipoğlu ve Zeki Gürsu saha çalışmaları kapsamında yeni göreve atanan Kars-Ardahan-Iğdır vakfı Başkanı Taner Sarıçayır’ı makamda ziyaret etti. Taner Sarıçayır’a hayırlı olsun diyerek çiçek veren Hatipoğlu ve Gürsu, hem vakfın faaliyetleri, hem de seçim çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı