Haber
12 Aralık 2017 - Salı 10:54
 
Körfez Belediyesi’nden yerel basına jest
Körfez Belediyesi, ilimiz gazetecileri için 26 Aralık Salı günü Körfez Belediyesi Spor Akademisi Tesisleri’nde bir etkinlik düzenleyecek
SPOR Haberi
Körfez Belediyesi’nden yerel basına jest

16 Ocak Basın Onur Günü ve 10 Ocak 1961 yılında gazetecilerin çalışma haklarına önemli iyileştirmeler getiren ve sosyal haklarını güvence altına alan 212 sayılı yasanın kabul edilmesinin yıl dönümlerinde Körfez Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da ilimiz gazetecileri için özel bir gece düzenleyecek. 


SAHAYA İNECEKLER
Sürprizlerle dolu gece 26 Aralık Salı günü Körfez Alpaslan Türkeş Stadı yanında yer alan Körfez Belediyesi Spor Akademisi Tesisleri’nde gerçekleşecek. Organizasyon akşam 7’de başlayacak. Maç öncesi konuşmalar yapıldıktan sonra pasta kesimi gerçekleşecek. Yarımşar saatten iki devre halinde maç oynanacak. Tüm yazılı ve görsel medya gazetecileri stresini sahada atacak ve maçı ilimizin gururu FIFA Kokartlı Hakemimiz, MHK Eski Başkanı, TRT’de yayınlanan Teknik Analiz programının yorumcusu Mustafa Çulcu yönetecek.


KOCAELİSPOR FORMASI DAĞITILACAK
İsmail Baran ise gazetecinin toplum içindeki yerinin son derece önemli olduğunu, kamunun objektif bilgi alma ve bilgiye ulaşma konusunda gazeteciye çok ihtiyacı olduğunu ifade ederek gazetecilerin sadece belirli günlerde değil her daim kutsal bir meslek icra ettiklerinin farkındalığını yaratmaları gerektiğinin altını çizdi. Sahaya çıkan herkese Cix Spor tarafından yapılan Kocaelispor forması ile birlikte, şort ve tozluk dağıtılacak. Maçın ardından aynı tesiste kokteyl verilecek. Körfez Belediyesi Başkanı İsmail Baran’ın ev sahipliğinde Başkan Vekili İsa Taş ve Körfez Belediyesi Spor Danışmanı Metin Özkan’ın organizatörlüğünde ilimiz gazetecileri yine unutulmaz bir günü daha geride bırakacak.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı