Haber
05 Ocak 2018 - Cuma 14:10
 
CHP’lilere etkili iletişim semineri
CHP İzmit İlçe Başkanlığı, seçimlere yönelik parti için eğitimlerine başladı. İletişim uzmanı Melek Arıcı, ‘Etkili İletişim’ eğitiminde ana kademe, gençlik ve kadın kolları yönetimlerine bilgi verdi
KOCAELİ Haberi
CHP’lilere etkili iletişim semineri

CHP İzmit İlçe Başkanlığı, 2019 yılında yapılacak seçimler öncesinde parti içi eğitimlere başladı. Önceki gün de İlçe Eğitim Sekreteri Osman İlhan Cebeci’nin önderliğinde ‘Etkili İletişim Teknikleri’ isimli program gerçekleştirildi. Danışman rehber, iletişim uzmanı ve aile uzmanı Melek Arıcı’nın konuşmacı olarak yer aldığı eğitimde Arıcı, ana kademe, gençlik ve kadın kolları yönetimlerine etkili iletişim alanında önemli bilgiler aktardı.


ÖN YARGILARDAN KURTULMALIYIZ
Melek Arıcı, gerçekleştirdiği Etkili İletişim eğitiminde, “Etkili iletişim konusunda beden dili çok önemlidir. Bedenimiz çok şeyi anlatır. Bedenimiz her şeyden önce bir kabul mesajı verebilmelidir. Artık insanlarda tutucu tavırlar çok fazla. İnsanlar bir şeylere inandıklarında körü körüne inanma dediğimiz bir tutum sergileyebiliyorlar. Onlara gittiğimizde, tutumların bir anda değişecek diyemiyoruz tabii. Ama o kişiyi tam anlamıyla yakalayabildiğimizde iletişimi daha doğru kurabiliriz. Ön yargılarımızdan da kurtulmalıyız. Dışımızdaki kabuktan sıyrılıp özümüze dönmeliyiz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’lilere, etkili, iletişim, semineri,
Yorumlar
Haber Yazılımı