Haber
30 Ocak 2018 - Salı 13:18
 
CHP'li temsilci AK Parti'ye geçti
CHP'nin Sepetçi Mahalle Temsilcisi Muhammed İsen, AK Parti'ye üye oldu. İsen'in üyelik rozetini AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz taktı
- Haberi
CHP'li temsilci AK Parti'ye geçti

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve ilçe yöneticileri Sepetçi köyüne gerçekleştirdikleri ziyarette, AK Parti'ye geçen Muhammed İsen'e üyelik rozetini takıldı. CHP İzmit İlçe örgütünün Sepetçi Mahalle Temsilciliğini yapan İsen'i tebrik eden Başkan Ayaz yaptığı açıklamasında, "İzmit CHP Sepetçi Mahalle Temsilcisi Muhammet İsen’i AK Partili yaptık ve rozetini Milletvekilimiz İlyas Şeker takdim etti. Hayırlı Olsun. AK Parti ailemiz her geçen gün daha da büyüyor” ifadelerine yer verdi.


“YALNIZ BIRAKILDIM”
AK Parti'ye üye olan Muhammed İsen de yaptığı açıklamada, “Üç dönemdir CHP'nin mahalle temsilcisiyim. Çok emek verdik. Ancak üzülerek söylüyorum ki yalnız bırakıldım. Bu sebeple AK Partiye geçme kararı aldım. Bu kararı almamı sağlayan süreçler oldu. Ve tercihimi AK Parti’den yana kullandım" ifadelerine yer verdi. 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı