Haber
21 Nisan 2019 - Pazar 13:54
 
CHP Kocaeli Örgütü, İmamoğlu’nun mitingine gitti
CHP Kocaeli Örgütü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Maltepe’deki kutlama mitingine 22 araçla gitti
YEREL POLİTİKA Haberi
CHP Kocaeli Örgütü, İmamoğlu’nun mitingine gitti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ‘İstanbul’a yeni bir başlangıç buluşması’ adı altında düzenleyeceği kutlama mitingine CHP Kocaeli Örgütü, 22 otobüs ile gitti. ‘16 Milyon İstanbullu ile kucaklaşmak istiyorum’ diyerek kutlama mitingi düzenleyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destek vermek amacıyla Milli İrade Meydanı’nda (eski Perşembe pazarı) bir araya gelen CHP’liler buradan saat 11:00’da hareket etti.

 

BAŞKANLAR KOORDİNE ETTİ

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ın il dışında olması sebebiyle Cumhuriyet Halk Partisi örgütlerini otobüslere bindirmek üzere İl Başkan Vekili Korkut Öz, İl yöneticileri Hüseyin Acurman, Harun Yıldızlı, İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İzmit İlçe Yöneticisi Arda Başaran ve İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya koordine oldu. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in de mitinge gideceği öğrenildi. Öte yandan İzmit, Kartepe, Gölcük, Başiskele, Karamürsel ve Kandıra örgütleri Perşembe Pazarı alanından İstanbul’a hareket ederken, Körfez, Derince, Dilovası, Gebze, Çayırova ve Darıca örgütleri ise kendilerine bildirilen noktalardan hareket ederek İstanbul mitingine katıldı.

 

persembe-(1).jpg

baskanlar-010.jpg

img_6665.jpg

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı