Haber
17 Eylül 2017 - Pazar 17:25
 
CHP İzmit’te kılıçlar çekildi
Mahalle delege seçimleri devam eden CHP İzmit İlçe Örgütü’nde başkanlık yarışı kızıştı ve deyim yerindeyse kılıçlar çekildi. CHP İzmit’te, başkanlık seçimindeki tablo şöyle: Mevcut başkan Mehmet Ümit Küçükkaya;birileri tarafından istenmeyen adam ilan edilen, Ercan Umutlu; favori. Engin Özcan; sürpriz ve Hüseyin Acurman; plase…
- Haberi
CHP İzmit’te kılıçlar çekildi

TÜM TARAFLAR KONUŞTU

CHP İzmit İlçe Örgütü’nün başkanlık seçimleri oldukça heyecanlı geçer. Çünkü İzmit’teki delegelerle arası iyi olan birkaç ismin ekibi vardır. Bu ekipler, seçimlere müdahil olur. Genel Yayın Yönetmenimiz İlker Akşit, konuşulan senaryoların baş aktörleriyle birebir görüşerek tüm iddiaları sordu. Ortaya ise ilginç bir tablo çıktı. CHP İzmit İlçe Başkanlığı seçiminde oluşacak tablo şu şekilde: Mevcut başkan Mehmet Ümit Küçükkaya; birileri tarafından istenmeyen adam ilan edilen. Ercan Umutlu; favori. Engin Özcan; sürpriz ve Hüseyin Acurman; plase.

KİLİT İSİM SELMAN YILDIRIM

CHP İzmit İlçe Kongresi’nde şüphe yok ki, Selman Yıldırım’ın desteklediği aday, diğerlerinden daha avantajlı. Yıldırım, Akşit’e şunları söyledi: “Bir ekipte herkes, her zaman aynı şeyleri söyleyecek diye bir şey yok. Demokrasinin gereği olarak, herkes görüşünü ifade edecek. Ancak bizim ekip, sonunda tek bir aday etrafında birleşecektir.

Liderlik, zor zamanlarda belli olur. Dikensiz gül bahçesinde herkes liderlik yapabilir.

Biz, bu atmosferde herkesle konuşarak; ikna ederek gerekeni yapacağız.

İlker Akşit'in yazısı:

http://www.mavikocaeli.com.tr/haber-ilker-aksit-in-kose-yazIsI-chp-izmit-teki-buyuk-dip-dalgasI-5336.html

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı