Haber
02 Mart 2018 - Cuma 11:05
 
CHP işi sıkı tutuyor
CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, mahalle temsilcileriyle toplantıda bir araya gelerek yapılacak çalışmaları değerlendirdi
- Haberi
CHP işi sıkı tutuyor

Mahallelerdeki parti çalışmalarını aralıksız sürdüren ve mahalle temsilcileriyle sürekli irtibatta olarak çalışmaları yakından takip eden CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, mahalle temsilcileriyle önceki gün ilçe başkanlığında toplantıda bir araya geldi. Toplantıda, her mahalle temsilcisi yapılan çalışmalarla ilgili Küçükkaya’ya bilgi sundu. 2019 yılında yapılacak seçimler için şimdiden çalışmalara başlayan mahalle temsilcilikleri bu yönde yapılacak çalışmalar hakkında da fikir alışverişinde bulundu. 


MAHALLE BAŞKANLARI KATILDI
Toplantıda; Tüysüzler Mahalle temsilcileri Bedri Çiftçi, Şenol Obay, Kozluk Mahalle temsilcileri Hasan Akbulut, Kaya Arslan, Kemalpaşa Mahalle temsilcisi Cengiz Çakar, Hacıhasan Mahalle temsilcileri Ferhan Yıldırım, Arda Başaran, Turgut Mahalle temsilcisi Zekeriya Aslan, Hacıhızır Mahalle temsilcisi Gülşen Kavas, Çukurbağ Mahalle temsilcisi Yetkin Kunter, Körfez Mahalle temsilcisi Ahmet Hozar, Karabaş Mahalle temsilcisi Serdar Büyükyağcı, Ömerağa Mahalle temsilcisi İlker Ulusoy isimleri hazır bulundu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, işi, sıkı, tutuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı