Haber
30 Ocak 2018 - Salı 13:22
 
CHP Gençlik’te icra kurulu belli oldu
Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Gençlik Kolları Yönetim Kurulu pazartesi akşamları yaptıkları haftalık olağan toplantısını İl Başkanı Emre Andız başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda, icra kurulu da belirlendi
- Haberi
CHP Gençlik’te icra kurulu belli oldu

CHP Kocaeli Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız başkanlığında yapılan toplantıda, örgütün icra kurulu belirlendi. Gençlik kollarında; İl Sekreterliğine Av. Yiğit Timur, İl Saymanlığına Burcu Yazıcı, İl Eğitim Sekreterliğine Diydem Seçkin ve İl Bilişim Sorumluluğuna Rıza Özcan Elden getirildi. Diğer görev dağılımı ise Genel Merkez Kurultayının ardından gerçekleşecek toplantıda belirlenecek. 


GÖKHAN ORHAN’A ÖVGÜ
Kocaeli gençliğinin uzun yıllar sonra Ankara’da temsil edilecek olmasından mutluluk duyduklarını belirterek, “Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri olan kentimizin uzun yıllardır Ankara’da temsil noktasında olmamasından büyük üzüntü duyuyorduk. Doğru yapılar ve doğru yönetim anlayışla sonuca ulaşılıyormuş. Gençlik Kurultayında MYK’ya seçilen Gökhan Orhan partimizde emeği sorgulanamayacak eski örgüt başkanımızdır. Gökhan kardeşimizin Ankara’da kentimizi temsil edecek olması bizi mutlu etti. Birlikte yol aldığım, Kocaeli Örgütündeki tüm arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Bundan böyle de CHP Kocaeli Örgütü birlik beraberlik içinde çok güzel çalışmalara imza atacaktır” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı