Haber
11 Ekim 2018 - Perşembe 11:34
 
CHP’den ilk istifa! İsmet İşeri aday oluyor
CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri parti binasının önünde ilçe başkanlığından istifa edip belediye başkanlığına aday adaylığını açıkladı.
KOCAELİ Haberi
CHP’den ilk istifa! İsmet İşeri aday oluyor

Yaklaşık 6 yıldır, 7 Nisan 2012 tarihinden beri Gölcük ilçe Örgütüne başkanlık yapan İsmet İşeri ilçe başkanlığından istifa edip yerel seçimler için belediye başkanlığına aday adaylığını açıkladı. Parti binasının önünde gerçekleştirilen programa önceki Dönem İlçe Başkanları Fahrettin Büyükoğlu. Caner Uzuner, Fikret Gürel, Adnan Usta, Turan Dumlu Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partililer katılım sağladı.

 

GÖLCÜK’TE İKTİDARI KAZANACAĞIZ

İsmet İşeri Belediye Başkan aday adalığına ilişki ise şu ifadelere yer verdi: “Bizler Gölcükü sosyal belediyecilik vizyonuyla halkıyla bütünleşerek imar edeceğiz. Mahalle mahalle gezeceğiz. Hep birlikte Gölcük’ü yaşanabilecek hale getireceğiz. Biliyorum bunu yapmak çok zor ama bizler projelerimizi Büyükşehir’e iletip insanların İzmit’e gitmelerini önleyeceğiz. Bizler büyüklerimizin bize bıraktığı mirası canla başla çalışıp en güzel hale getireceğiz şeklinde konuştu. Şunu net söyleyeyim ki biz belediye başkanlığına birilerini zengin etmek için gelmeyeceğiz. Kimseyi kayırmayacağız. İhtiyaca göre iş vereceğiz. Bizim Meclis Üyelerimiz toplumun tüm kesimlerini kapsayacak tabloda olacak. Bizler çok zor bir göreve soyunuyoruz. Bu zor görevi oluşturacağımız kaliteli kadrolarla insanlara anlatacağız. Herkesin takdirini kazanacak kadromuzla halkımızdan görev isteyeceğiz.  Bu sefer Gölcükte iktidarı mutlaka kazanacağız. “

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Yorumlar
Haber Yazılımı