Haber
13 Haziran 2018 - Çarşamba 17:13
 
Cengiz Sarıbay: Başkan oğluna terbiye versin
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Cengiz Sarıbay gerçekleştirdiği basın toplantısında Türkiye ve yerel gündemin yanında Başkan Karaosmanoğlu’nun oğlu İsmail Karaosmanoğlu’nun CHP’lileri Veled-i Zina’ olarak nitelediği mesajı da değerlendirdi
KOCAELİ Haberi
Cengiz Sarıbay: Başkan oğluna terbiye versin

10 NUMARA MİTİNG YAPTIK

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Cengiz Sarıbay İl binasında gerçekleştirdiği toplantıda. CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Cumartesi günü kentimizde düzenlediği mitingi değerlendirerek,  “Kocaeli mitingi çok coşkulu, umduğumuz, tahmin ettiğimiz kalabalığı da yakalayan güzel bir miting oldu. SAYIN İnce’de mitingin 10 numara olduğunu belirterek teşekkür etti” dedi.

 

İsmail Karaosmanoğlu 

 

 

İ. KARAOSMANOĞLU'NA İKİ KATINI İADE EDİYORUM

Başkan Sarıbay, İsmail Karaosmanoğlu’nun attığı mesajı da değerlendirerek, “ Bugünlerde Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun oğlu bizi ‘Veled-i Zina’ olarak nitelendirmiş. Şehrin aile reisinin önce kendi evladına terbiye vermesi lazım. Kimseye bunu demeye hakkı yok. Bu lafları ona iade ediyorum. “ dedi.

 

 

İsmail Karaosmanoğlu, attığı tweet sonrası tepkiler nedeniyle hesabını kilitledi.

 

 

KENT BAYRAMLAŞMASINA KATILACAĞIM

Son olarak Sarıbay, “Siyasi iktidar Kandil’e harekat başlattı. Harekatın amacı milli duyguları öne çıkararak oy arttırmak. Bizler bu kadar olumsuzluğa rağmen ilçelerimizi ziyaret edeceğiz. Ben Kent Bayramlaşmasına katılacağım. Yarın ittifak içerisinde bulunduğumuz partilerle bayramlaşma programı hazırlayacağız” diyerek sözlerini sonlandırdı. 

 

Ayrıntılar gazeteniz MAVİ KOCAELİ'de... 

 

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Yorumlar
Haber Yazılımı