Haber
12 Eylül 2017 - Salı 07:53
 
Cemil Karanfil'in son haline bakın! 4 aydır firariydi
İstanbul Başakşehir'de kızının evinde bıçaklı saldırı sonucu öldürülen Yeni Akit gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel'in katil zanlısı damadı Cemil Karanfil İzmir'de yakalanmıştı. Buradaki işlemleri tamamlanan Karanfil İstanbul'a getirildi. 4 aydır kaçak olan Cemil Karanfil perişan hali ile dikkat çekti.
GÜNCEL Haberi
Cemil Karanfil'in son haline bakın! 4 aydır firariydi

Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel, kızı ile damadını barıştırmak için gittiği Başakşehir’deki evde damadı tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü.

Cemil Yavuz Karanfil, araya giren eşini de yaralayarak olay yerinden kaçmıştı. O günden sonra Karanfil'i yakalama çalışmaları devam ediyordu.

Konak ilçesi Alsancak semtinde devriye görevi yapan İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Güven Timleri, durumundan şüphelendikleri bir kişinin Genel Bilgi Toplama (GBT) bilgilerini kontrol etti. Önce kaçmaya çalışan, sonra ağlayan Demirel’in ilk ifadesinde pişman olduğunu söylediği belirtildi. Gözaltına alınan zanlı, Cinayet Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi.

 

ÇİMLERE UZANMIŞ VAZİYETTE GÖRÜLDÜ

 Cemil Karanfil'in yakalandığında Cumhuriyet Meydanı üzerindeki çimlere uzanmış vaziyette olduğu, yorgun göründüğü ve sakallarını uzattığının görüldüğü öğrenildi.

Karanfil'in İzmir üzerinden anlaştığı insan kaçakçıları kanalıyla kaçak göçmenlerle birlikte Yunanistan'a kaçmaya çalıştığı yönünde bilgilere ulaşıldı. Cebinde bulunan yaklaşık 6 bin TL'yi de Yunanistan'a kaçmakta kullanmak üzere yanında taşıdığı iddia edildi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı