Haber
22 Mart 2018 - Perşembe 16:12
 
Canlı yayında etlerini kesip yediler!
Yamyam gösteri polisi harekete geçirdi...Letonya'da düzenlenen ve Facebook'tan canlı yayınlanan gösteride, gıda kaynakları tükenirse olabileceklere dikkat çekmek için iki kişinin sırtından kesilen et pişirilerek iki gönüllüye yedirildi.
GÜNCEL Haberi
Canlı yayında etlerini kesip yediler!

Facebook canlı yayınında iki gönüllünün vücudundan et parçası kesip pişiren, daha sonra ise etleri kendilerine yediren şef ile ilgili polis harekete geçti. Bir erkek diğeri kadın iki gönüllüden et dilimleyen yamyam aşçı polis tarafından aranıyor.

ASLINDA SANAT PERFORMANSI

Letonya'nın başkenti Riga'da bir müzede filme alınan anlar sanatçı Arturs Bērziņš tarafından yönetildi. İnternette yayını izleyen bazı seyirciler tarafından şikayetler alan gösterinin 6 Mart'ta düzenlendiği öğrenildi.

etlerini-kesip-yedirdi-facebook-tan-canli-10681723_8901_m

NEŞTER İLE KESİP PİŞİRDİ

Neşter kullanarak iki kişinin sırtından birer parça et kesen adam, bu işlemi yaparken herhangi bir anestezi yöntemi de kullanmadı. Daha sonra etler tavada pişiren adam bunu gönüllülere servis etti.

"Eschatology" adı verilen gösterinin amacının, küresel gıda kaynakları tükenirse insanlığa ne olacağını vurgulamak olduğu söylendi. Gösteri, insanların yok olma tehlikesi ile karşılaşmaları halinde yamyamlığa başvurmak zorunda kalacaklarını anlatıyor.

etlerini-kesip-yedirdi-facebook-tan-canli-10681723_6183_m

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı