Haber
11 Eylül 2017 - Pazartesi 11:22
 
Camdaki katil yakalandı
İstanbul'da geçen çarşamba günü evden çıktıktan sonra bir daha da kendisinden haber alınamayan 8 yaşındaki Suriyeli Read Aşram'ı, komşuları Afganistan uyruklu Asad Khan'ın öldürerek çöp konteynerine attığı ortaya çıkmıştı. O cani düzenlenen operasyonla yakalandı ve suçunu itiraf etti
GÜNCEL Haberi
Camdaki katil yakalandı

Sultangazi'de bulunan Cebeci Mahallesi'nde geçen çarşamba günü evden çıkan 8 yaşındaki Suriyeli Read Aşram'dan uzun süre haber alınamaması üzerine ailesi polise başvurdu.

Ekipler, çocuğu bulmak için çalışmalara başladı. Çevredeki güvenlik kameraları incelemeye alındı. Polis ekipleri, güvenlik kameralarından Read'in komşuları olan Afgan uyruklu Asad Khan ile bir marketten çıktığı ve birlikte yürüdüğü görüntülerine ulaştı.

Khan'ın son günlerde işe de gitmediğini belirleyen ekipler şüphelinin Ümraniye'de bir adreste gizlendiğini tespit etti.

YAKALANMA ANLARI KAMERALARA YANSIDI

Katilin yakalanma anları ise kameralara saniye saniye yansıdı. Önce çatıda 3 kişinin olduğu tespit edildi. Asad camdan baktı ardından da içeri girdi. Amcaoğulları tarafından verilen adreste nefes kesen bir operasyonla yakalanan Asad Khan suçunu itiraf etti. Katilin küçük çocuğu kek vererek kandırdığı ortaya çıktı.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı