Haber
24 Mayıs 2019 - Cuma 09:56
 
Büyükakın, meclis üyelerini iftarda ağırladı
Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve belediye meclis üyeleri Antikkapı Restoran’da düzenlenen iftar programında bir araya geldi.
YEREL POLİTİKA Haberi
Büyükakın, meclis üyelerini iftarda ağırladı

Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu tarafından başlatılan, geçmişten bu yana Kocaeli’de belediye başkanlığı ve meclis üyeliği yapan isimlerin davet edildiği iftar programı Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyakakın tarafından da yapıldı. Geleneği bozmayan Büyükakın, Antikkapı’da eski belediye başkanları, meclis üyeleri, mevcut belediye başkanları ve meclis üyeleriyle iftarda buluştu.

 

İftara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediyesi eski Başkanı Erol Köse, İzmit’in CHP’li eski Belediye Başkanı Hikmet Erenkaya, İzmit’in CHP’li mevcut Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, eski belde ve ilçe belediye başkanları, CHP’nin ve AK Parti’nin mevcut Büyükşehir Belediye meclis üyeleri katıldı. Geçtiğimiz dönem tüm iftar davetlerinde yer alan Sefa Sirmen’in iftara katılmaması dikkat çekti.

 

31 Mart yerel seçimlerinde tekrar aday gösterilmeyen belediye başkanları da davet edildi. Belediye başkanlarından Kandıra Belediyesi eski Başkanı Ünal köken, Gebze Belediyesi eski Başkanı Adnan Köşker, Körfez Belediyesi eski Başkanı İsmail Baran, Kartepe Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Üzülmez, Dilovası Belediyesi eski Başkanı Ali Toltar, Başiskele Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Ayaz iftara katılan isimler arasında yer aldı.

 

dsc_4178-001.jpg

dsc_4195.jpg

dsc_4144.jpg

dsc_4218.jpg

dsc_4174.jpg

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı