Haber
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 17:23
 
Bülent Ersoy'un bronz teninin sırrı çözüldü! Diva'nın olay olan bronz ten itirafı
Geçtiğimiz gece Yalova'da bir otelin açılışında sahne alan Bülent Ersoy, gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. Diva, bronz teni sorulunca ise cevabıyla çok şaşırttı.
MAGAZİN Haberi
Bülent Ersoy'un bronz teninin sırrı çözüldü! Diva'nın olay olan bronz ten itirafı

Diva Bülent Ersoy, salı gecesi Yalova'da bir otelin açılışında sahne aldı. Otelin havuzunun başında gerçekleşen konsere ise ilgi büyüktü. Diva'yı havuz başında 1000 kişi seyretti. İzleyiciler arasında Yalova Valisi Muammer Erol, Termal Kaymakamı Vehbi Bakır, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman da vardı. Diva sahnede coştukça coştu ve tam 4 saate yakın sahnede kaldı, konserinin sonunda ise ayakta alkışlandı.


Gülşah Saraçoğlu'nun atölyesinin hazırladığı, ten rengi tül üzerine, yarı değerli Swarovski taşlar işlenmiş transparan tuvaleti ve bronz teni ile Diva, sadece sesiyle değil, görüntüsüyle de izleyenleri kendisine hayran bıraktı.


Konser öncesinde ise gazetecilerin sorularını yanıtlamak için Diva, otelin kral dairesinde basın mensuplarını ağırladı. 

 

Bülent Ersoy'un bronz teninin sırrı çözüldü! Diva'nın olay olan bronz ten itirafı - Sayfa 6


Bülent Ersoy'a gazetecilerin "Çok şıksınız Bülent Hanım" demesi üzerine "Gülşah Saraçoğlu hazırladı, beğendiniz mi?" dedi.
Gazetecilerin "Çok da güzel yanmışsınız odanıza girince gözümüzü aldınız, yurtdışındaymışsınız" cümlesi üzerine Diva, bronz teninin sırrını açıkladı. 


Diva'nın bronz teninin sırrı ise herkesi şaşırttı. Bronz teni hakkında sorulan sorulara Ersoy, "Hiç mayo kullanmadan yanıyorum. Marbella'da çıplaklar kampında rahatım" dedi.

 

Diva, çıplaklar kampında mayosuz güneşlendiğini şu cümlelerle aktardı: "İspanya Marbella’daydım. Türkiye’de tatil yapmıyorum çünkü o şekilde görüntülenmek istemiyorum. 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı