Haber
15 Aralık 2017 - Cuma 13:27
 
Bu görüntüler bir üniversitede çekildi!
Brezilya'daki bir üniversitede kız öğrencilere ağzıyla prezervatif takmayı öğreten öğretmene tepki yağıyor. Bir sınıfta gerçekleşen olay izleyenleri şaşkına çeviriyor.
GÜNCEL Haberi
Bu görüntüler bir üniversitede çekildi!

Brezilya'da kızlara ağzıyla prezervatif takmayı öğreten öğretmene tepki yağıyor. Güvenli ilişki için öğrencilerini bilgilendirmesi istenen öğretmen olayı abartınca ortaya çirkin görüntüler çıkıyor. Ülkeyi ayağa kaldıran görüntülerde, elinde yapay organ tutan öğrencisinin önünde diz çökerek gençlere ağzıyla tuttuğu prezervatifi nasıl takacağını gösteriyor.

 


TÜM ÖĞRENCİLER O ANLARI KAYDA ALDI
Yaşananlarsa bir öğrenci tarafından cep telefonuyla saniye saniye kayda alınıyor. Bahia'daki bir üniversitede çekildiği düşünülen görüntülerde öğrencilerin kahkahalarla olayı izlemesi de dikkat çekti. 'Sizin için pratik birşeyler göstereceğim' diyerek öğrencileri çevresine toplayan öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı.

 


SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI
Sosyal medyada büyük tepki toplayan görüntülere 'Bu gibi şeyler sadece Brezilya'da görülebilir. Bu davranış topluma karşı saygısızlıktır. Okullar ve üniversitelerde ilişkiler hakkında değil, matamatik gibi konular eğitim programında yer almalı.' gibi pek çok eleştiri geldi. İşte büyük tartışma yaratan o anlarda yaşananlar...

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, görüntüler, bir, üniversitede, çekildi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı