Haber
01 Ocak 2018 - Pazartesi 16:38
 
Böyle yol mu olur?
2017’yi bitirdik, 2018’e girdik. Bu görüntü, Kocaeli turizminin can damarı Kartepe’den. Sarımeşe Mahallesi’ni Rahmiye Mahallesi’ne bağlayan yol adeta köstebek yuvası gibi ve çukurlarla dolu. Vatandaş isyanda, “Böyle yol mu olur?” diye soruyor…
KOCAELİ Haberi
Böyle yol mu olur?

DİKKAT, ÇUKURA DÜŞEBİLİRSİNİZ

Bugünlerde yolunuz turizmin başkente Kartepe’ye düşerse dikkat edin!... Sakın Sarımeşe Mahallesi’ni Rahmiye Mahallesi’ne bağlayan yoldan geçmeyin! Çukura düşebilirsiniz. Çünkü bu yol, utanç yolu. Ne Kartepe’ye ne de Kocaeli’ye yakışıyor. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, her fırsatta Kartepe’yi turizm kenti yapacağım diyor. Ballandıra ballandıra yeni projeleri anlatıyor ama Kartepe’nin yolları bile görenleri hayrete düşürüyor.

BU YOLLARDA DOLAŞIN BAKALIM

Türkiye’nin çağ atladığını söyleyenler, Kartepe’nin değiştiğini, geliştiğini söyleyenler bu yollarda biraz dolaşmalı. Kartepe’nin arka sokaklarına girmeli, ara sokaklarına uğramalı. Belki o zaman biraz daha usturuplu konuşurlar. En azından şu yolları düzeltmeden böyle boş vaatler sıralamazlar. Sarımeşe Mahallesi’ni Rahmiye Mahallesi’ne bağlayan bu yol bakalım ne zaman düzelecek? Birileri bu feryadı ne zaman duyacak? 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Böyle, yol, mu, olur?,
Yorumlar
Haber Yazılımı