Haber
15 Nisan 2018 - Pazar 16:18
 
Böyle Araba Aşkı Görülmedi! 2 Yaşında Bebek Anahtarı Alıp Kendisini Otomobile Kilitledi
Antalya'da otomobilin anahtarını alıp kendisini içeriye kilitleyen 2 yaşındaki bebek, ailesine ve itfaiye ekiplerine zor anlar yaşattı.
GÜNCEL Haberi
Böyle Araba Aşkı Görülmedi! 2 Yaşında Bebek Anahtarı Alıp Kendisini Otomobile Kilitledi

Antalya Kepez ilçesi Yahya Kemal Caddesi üzerinde meydana gelen olayda ailesinden habersiz otomobilin anahtarını alan 2 yaşlarındaki Nafiz isimli bebek, araca girerek kendisini kilitledi. Çocuklarını araç içerisinde gören anne ve baba otomobilin kapısını açmaya çalışırken, içerideki Nafiz bebek ise anahtarı kontağa takmaya çalıştı.

 

BEBEK KORNA ÇALARAK CEVAP VERDİ

 

Kapının kilitli olduğunu anlayan anne ve baba, çocuklarına uzun süre seslenerek kapıyı açmasını istedi. Annesinin 'Kapıyı aç' çağrısına kumandanın alarmına basarak karşılık veren Nafiz, kendisine seslenen itfaiye erine de korna çalarak cevap verdi. Ailesinin ve yine itfaiye erinin kapıyı açması için yönlendirme çabalarını şaşkın bakışlarla izleyen bebek, daha sonra yine otomobili çalıştırmak için harekete geçti.

 

 

ÇAREYİ OTOMOBİLİN CAMINI KIRMAKTA BULDULAR

 

Oğullarının araba aşkı karşısında pes eden aile, çareyi otomobilin camlarını kırmakta buldu. Arka kapının camlarını kıran baba, oğlunu yanına çağırarak anahtarı almak istedi ancak başarılı olamadı. Bunun üzerine itfaiye eri, demir bir çubukla kapının mandalını kaldırarak kapıyı açmayı başardı. Kapının açılmasının ardından bebeğini kucağına alan anne ile baba, çocuklarına uzun süre sarıldı.

 

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı