Haber
15 Haziran 2019 - Cumartesi 16:19
 
Bilgi Küpü Okulları'ndan muhteşem gece
Bilgi Küpü Okulları 2018-2019 eğitim öğretim yılını öğrenci ve velileriyle kutladıkları muhteşem bir geceyle sonlandırdı.
KOCAELİ Haberi
Bilgi Küpü Okulları'ndan muhteşem gece

Kocaeli Yeşilova Bölgesinde muazzam bir kampüste eğitim hayatını sürdüren Bilgi Küpü Okulları geleneksel olarak düzenlediği pilav günü organizasyonu, mezuniyet töreni ve ardından düzenlediği Mary Jane konseriyle velilerine, öğrencilerine ve çalışanlarına unutulmaz bir yıl sonu gecesi yaşattı.

 

Tüm yılın yorgunluğunun atıldığı eğlence dolu gece Bilgi Küpü Okullarının mezunlarını ve velilerini buluşturduğu geleneksel pilav günü kutlamasıyla başladı. Eğlenceli anların yaşandığı pilav gününün ardından 2018-2019 eğitim öğretim yılı mezunlarının mezuniyet törenine geçildi. Mezuniyet töreni kutlamaları Kurucu Genel Müdürü Kenan DEMİR’in açılış konuşmasını yapmasıyla başladı.

 

Kenan DEMİR konuşmasında ” Sevgili öğrencilerimiz okulumuzda aldığınız eğitim sonucunda bugün buradan yeni başlangıçlar yapmak üzere mezun oluyorsunuz. Bizler okulumuzda sizlerle beraber olmaktan her zaman mutluluk duyduk ve sizler gibi öğrencilere sahip olduğumuz için kendimizi her zaman şanslı hissettik. Sizleri buradan mezun ederken biliyoruz ki her bir öğrencimiz Bilgi Küpü Okulları terbiyesi ve kültürüyle mezun oluyor. Umarım öğrencilerimizin başarıları, hayatları boyunca böyle devam eder ve her şey gönüllerince olur. Sözlerimiz sonlandırmadan önce bu organizasyonu hazırlanmasında emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ayrıca bu hafta sonu üniversite sınavına girecek olan 12. Sınıflarımıza başarılar diliyorum. Onların başarılı olacaklarına benim ve öğretmen arkadaşlarımın güveni tamdır” dedi. Daha sonra Bilgi Küpü Okullarından mezun olan 6 yaş öğrencileri, 4 sınıf öğrencileri, 8. Sınıf öğrencileri ve 12 sınıf öğrencilerinin alkışlar arasında tek tek sahneye davet edilirken muhteşem anlar yaşandı. Bu güzel anların ardından okul birincisi olan öğrenciler Arda Koray, Muhammed Mir Öz ve İpek Katıca mezuniyet kütüğüne isimlerini çaktılar. Bu heyecan dolu anların ardından bayrak ve flama devir teslimi yapıldı ve tüm öğrencilerin heyecanla bekledikleri an olan kep atma merasimine geçildi. Tüm öğrencilerin umut dolu temennileri ile geri sayım yapıldı ve öğrenciler yeni başlangıçlara keplerini attılar.

 

Temponun hiç düşmediği Bilgi Küpü yıl sonu gecesinde mezuniyet programından sonra gençlerin çok yakından takip ettiği bir grup olan Mary Jane grubu havai fişekler eşliğide sahneye çıktı ve tüm konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Yerli ve yabancı şarkılarını söyleyen grup öğrencilerin ve velilerin alkışları arasında muhteşem bir sahne performansına imza attı. Söylenen şarkıların ritmine kendini kaptıran konuklar yerlerinde duramadılar.

 

Birbirinden eğlenceli ve gurur dolu anlara sahne olan Bilgi Küpü Okulları yıl sonu gecesi hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle son buldu.

dsc_0155.jpg

dsc_0169-002.jpg

img_3028.jpg

dsc_0330-002.jpg

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı